Ciało, SPA i WELLNESS

MASAŻE RELAKSACYJNE

Nic nie zastąpi masażu gorącymi kamieniami, jeżeli chcesz się odprężyć i zrelaksować.
Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalna czy metabolizm. Tworzą swoistą mapę, po której porusza się doświadczony masażysta. Dzięki temu możliwe jest usprawnienie przepływu energii przez zmęczony albo chory organizm, pozbycie się tej negatywnej i ogólne wzmocnienie ciała.

 

Terapia kamieniami jest zalecana przy:
- bólach mięśniowych,
- bólach pleców,
- stresie,
- wyczerpaniu psychofizycznym.

masaż 150,00

masaż+ peeling 195,00

masaż + hydromasaż 195,00

Face To Face divider

Idealne rozluźnienie i regeneracja po ciężkim tygodniu. Połóż się, zamknij oczy i zapomnij o otaczającej Cię rzeczywistości.
Pełen miłych rozleniwiających wręcz doznań, uspokaja wewnętrznie, rozluźnia, odpręża całkowicie i pozwala uwolnić się od stresów. Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Polecany szczególnie po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym:
- z olejkiem czekoladowym;
- z olejkiem kiwi;
- z olejkiem pomarańczowym;
- z olejkiem kakao z chilli;
- z olejkiem wiśniowym;
- z olejkiem liczi;
- wino z cynamonem.

face-to-face-masaz-czekoladowy

masaż 150.00

masaż + peeling 180.00

Face To Face divider

Zagłęb się w swoje wnętrze i wybierz w podróż do świata marzeń. Rozluźnij się i oddaj cudownej przyjemności.
Świece do masażu przyjemnie pachną, zawierają olejki roślinne, olejek z orzecha kokosowego i wosk pszczeli. Delikatny dotyk rąk, światło, zapach i drogocenne olejki likwidują skurcze i wszelkie blokady. Tuż po masażu skóra jest dobrze ukrwiona, miękka, zadbana i wyraźnie promienieje.
- Masaż świecami "Radość - Pomarańcza" - owocowy zapach, który ożywia zmysły
- Masaż świecami "Relax - Fiolet" - delikatnie pudrowany zapach, który działa kojąco
- Masaż świecami "Dla Mężczyzn - Niebieski" - wspaniały, aromatyczny zapach

face-to-face-masaz-swiecami

masaż 150.00

masaż + peeling 180.00

masaż + hydromasaż 180.00

Face To Face divider

Jesteś przepracowany? Nie możesz znieść dokuczliwego bólu szyji, ramion lub pleców?

Masaż odprężający obręczy barkowej zniweluje dolegliwości bólowe wywołane stresem, przepracowaniem, przemęczeniem. Pozwoli on zrelaksować się i zapomnieć o codzienności. 

Dla kogo?

Masaż ten polecany jest osobom cierpiącym na wzmożone napięcie mięśniw okolicy karku, ramion i tzw."kapturów".

 

Efekty zabiegu:

Momentalnie odczuwalna jest ulga. Relaks, odprężenie, rozluźnienie to własnie odczuwa klient dzięki masażowi odprężającemu.

Zabieg odprężająco-relaksujący szyi, ramion i pleców 70,00

Face To Face divider

Peeling ciała 90,00

Face To Face divider

MASAŻE TERAPEUTYCZNE

Wykonywany regularnie jest najlepszą metodą na przeciwdziałanie wielu chorobom.

Codzienne stany bólowe są dokuczliwe, masaż leczniczy pozwoli Ci pozbyć się nadmiernego napięcia mięśniowego a tym samym zadziała kojąco na występujący ból, odżywi skórę oraz poprawi sprężystość mięśni.

Jest to masaż łączący techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich i masażu funkcyjnego. Masaże te są dobierane indywidualnie w zależności od problemu pacjenta.

Dla kogo:

Masaż dedykowany osobom z przewlekłą niewydolnością naczyń limfatycznych i krwionośnych, stanów obniżonego ciśnienia krwi oraz przy chorobach i zwyrodnieniach kręgosłupa. osłabieniu mięśniowym oraz pobudzająco przy zanikach mięśniowych. (porażenia, niedowłady, bezczynność)

Efekty naszych zabiegów:

Obserwuje się doskonałe efekty w przypadku zaburzenia pracy żołądka i jelit, czy zaburzeniu perystaltyki. Działa on również przeciwbólowo i wzmacniająco.

Przeciwwskazania:

- gorączka

- choroba nowotworowa

- silne krwiaki wewnątrzmięśniowe, wylewy krwawe pourazowe w stawach i mięśniach

- czas menstruacji
- krwotoki lub ich tendencje
- ostre stany zapalne stawów i ścięgien

- zaawansowana choroba nadciśnieniowa
- zmiany ropne i zapalne na skórze chorego
- łamliwość kości
- zapalenie szpiku kostnego i jamistość rdzenia
- choroba wrzodowa z krwawieniami
- kamica wątrobowa i nerkowa
- stan zapalny dróg żółciowych
- ciąża

- II i IV stadium choroby Burgera (zakrzepowo-zarostowe zapalenie naczyń)
- zapalenie żył, duże żylaki i tętniak, zakrzepy żylne, niewyrównana wada serca

30 min 80,00

50 min 150,00

Face To Face divider

Czujesz dyskomfort psychiczny lyb fizyczny? Najlepszą odskocznią od codzienności jest masaż klasyczny. 

Masaż ten jest mocniejszy i bardziej intensywny niż masaż relaksacyny. Dedykowany jest dla wszystkich osób, o ile nie wystepują żadne przeciwwskazania m.in. nadciśnienie tętnicze, choroba naczyń krwionośnych, zakrzepica żylna, problemy skórne oraz gorączka powyżej 38 stopni.

 

Efekty zabiegów:

Po masazu klasycznym poczujesz się o parę kilo lżej. Jest on intensywny i dzięki temu niweluje napięcie mięśni, bóle mięśniowe, uczucie przemęczenia oraz jest świetną metodą walki ze stresem.

30 min 80,00

50 min 150,00

Face To Face divider

Trening, dieta i masaż sportowy to idealne przygotowanie sportowe, a tuż po wysiłku nic lepiej nie działa niż mocne rozmasowanie mięśni.

Masaż ten polega na intensywnym rozgrzaniu mięśni, tkanek, więzadeł i stawów, by zapobiec kontuzjom lub różnego rodzaju urazom. Wzmacnia on sprężystość i elastyczność mięśni, dzięki czemu są one bardziej wydajne. Zazwyczaj dotyczy konkretnych części ciała np. kończyn dolnych lub też całego ciała (tył) dla poprawienia ogólnego samopoczucia. Aby był skuteczny, należy wykonywać go w seriach nie dłuższych niż 20 zabiegów, po których musimy zastosować przerwę co najmniej 14-dniową ze względu na przyzwyczajenie się mięśni do bodźców mechanicznych.

Dla kogo?

Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie. Pozwala on odpowiednio przygotować się do różnego rodzaju aktywności fizycznych, m.in. zawodów, konkurencji sportowych, treningów czy meczów. Masaż sportowy postartowy pomaga uspokoić, wyciszyć, wyluzować organizm po ciężkim wysiłku fizycznym. Minimalizuje napięcie mięśniowe, uśmierza ból oraz w pełni relaksuje.

Efekty zabiegów:
Taki intensywny masaż wzmacnia sprężystość i elastyczność mięśni, dzięki czemu są one bardziej wydajne. Masaż sportowy postartowy pomaga uspokoić, wyciszyć, wyluzować organizm po ciężkim wysiłku fizycznym. Minimalizuje napięcie mięśniowe, uśmieża ból oraz w pełni relaksuje.

30 min 80,00

50 min 150,00

Face To Face divider

Cierpisz na odwieczny problem opuchniętych rąk lub nóg? Pozbądź się uczucia ociężałych mięśni. Drenaż limfatyczny to rozwiązanie dla Ciebie.

Drenaż pomoże Ci zlikwidować zastoje limfatyczne, opuchnięcia, wspomoże też wchłanianie krwiaków. Jest to forma masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów ustrojowych w organizmie. Układ limfatyczny odprowadza nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów limfatycznych, gdzie ulegają one filtracji, a następnie zostają usuwane zbędne produkty przemiany materii tj. szkodliwe komórki, bakterie oraz toksyny. Polega on na uciskaniu i pocieraniu skóry oraz tkanek określonymi technikami i specjalistycznymi ruchami tak, by przepchnąć nagromadzoną limfę, a tym samym zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie chłonki.

Masaż pobudza komórki mięśniowe i naczynia limfatyczne co sprawia, że pracują one intensywniej nawet do kilku godzin po zakończeniu zabiegu. Idealnym wsparciem dla drenażu jest odpowiednie bandażowanie lub stosowanie specjalistycznych rajstop uciskowych. Codzienny ruch znacznie wspiera odpływ limfy. Dodatkowo nocą zachęamy układać kończynę wyżej w stosunku do reszyty ciała.

Dla kogo?

Zabieg manualnego drenażu limfatycznego jest dla osob, które na codzień zmagają się z problemem opuchnięć kończyn dolnych lub górnych. Często są one spowodowane długim unieruchomieniem po doznanym urazie lub zabiegu operacyjnym.

Efekty zabiegu.

Bezpośrednio po masażu odczuwalna jest ulga. Opuchlizna znika lub znacznie się pomniejsza. Regularny drenaż usprawnia prace układu limfatycznego co sprawia, że opuchnięcia stają się tylko wspomnieniem.

Przeciwwskazania do drenażu limfatycznego:

 • Ostre bakteryjne zapalenia kończyny dotkniętej obrzękiem (niebezpieczeństwo rozsiewu bakterii).
 • Ostre zakrzepice kończyn dotkniętych obrzękiem (niebezpieczeństwo zatoru płuc).
 • Ostre egzemy kontaktowe kończyn dotkniętych obrzękiem (niebezpieczeństwo szerzenia się alergenu).
 • Nie skompensowana niewydolność serca (niebezpieczeństwo obrzęku płuc).
 • Tworzące jedynie lokalne przerzuty guzy złośliwe (niebezpieczeństwo rozsiewu komórek nowotworowych podczas transportu limfy, dlatego też zabiegi drenażu limfatycznego wskazane są wyłącznie w trakcie terapii farmakologicznej lub hormonalnej).
 • Czynna gruźlica płuc,
 • Wzrost temp ciała powyżej 37 st.
 • Otwarte rany,
 • Guzki niewiadomego pochodzenia,
 • Obrzęki i wysięki w przebiegu stanów ostrych,
 • Nowotwory i przerzuty.

45 min 120,00

75 min 190,00

Face To Face divider

PAKIETY SPA

Doskonałe połączenie SPA, peelingu i masażu to idealny sposób na przemęczone ciało i duszę. Zanurz się w przyjemności i zapomnij o otaczającej rzeczywistości.
Szybkie tempo życia, codzienne troski i napięcie psychiczne – to wszystko sprawia, że czujemy się przemęczeni. W takich chwilach odpowiednia i skuteczna pielęgnacja jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Płynny, spokojny i rytmiczny masaż pozwala na całkowite odprężenie. Doskonale uspokaja, wycisza, sprzyja regeneracji sił, likwiduje przemęczenie, rozluźnia napięte mięśnie. W połączeniu z delikatnym i aromatycznym peelingiem zapewnia kompleksowy relaks dla ciała.

Hydro-SPA- (hydromasaż + peeling ciała + masaż relaksujący) 200,00

Face To Face divider

Aromat kawy doda Ci energii, pobudzi ciało i zmysły. Zabieg rekomendowany jest dla skóry wiotkiej i zalecany przy kuracji wyszczuplającej oraz redukującej cellulit.

Coffee Body Sculpting Ceremony to bogactwo antyoksydantów, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Naturalny składnik, jakim jest kawa, wygładza i przywraca zdrowy koloryt skórze. Zabieg uwodzi zmysły i wprowadza we wspaniały nastrój.

Dla kogo?
Szczególnie polecany jest osobom chcącym zredukować tkankę tłuszczową, zniwelować cellulit i zadbać o kondycję skóry.

Efekty naszych zabiegów
Skóra jest bardziej jędrna, sprężysta i elastyczna. Zabieg skutecznie przeciwdziała wiotczeniu skóry, opóźnia procesy starzenia i neutralizuje działanie wolnych rodników. 

coffee_body

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

Orientalna ceremonia dla skóry spragnionej pielęgnacji z widocznymi oznakami starzenia. Wypróbuj i zachwycaj młodym wyglądem.

Sushi Body Ceremony to zabieg inspirowany azjatycką tradycją, łączący nowoczesne receptury z dalekowschodnimi składnikami. Harmonizuje przepływ energii i przywraca równowagę wewnętrzną. Rytuał bazuje na ryżu, który od lat ceniony jest za swoje odżywiające i odmładzające właściwości.

Dla kogo?
Zabieg przeznaczony do walki z widocznymi oznakami starzenia się skóry, odwodnienia oraz zmianami barwnikowymi.

Efekty naszych zabiegów
Tuż po zabiegu skóra staje się gładsza i promienna. Rytuał Sushi Body Ceremony intensywnie nawilża, łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

face-to-face-purles-04

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

Niezwykle wyszukana formuła oparta na złocie, perłach, szampanie i kawiorze. Zafunduj sobie odrobinę luksusu i skorzystaj z wyjątkowego rytuału.
Gold & Pearls Body Ceremony to ekskluzywna pielęgnacja ciała, łącząca w sobie pierwiastki luksusu i finezji. Sesję piękności rozpoczyna kąpiel, która nawilża i przygotowuje skórę do peelingu. Rytuał przeznaczony jest dla osób poszukujących wyjątkowych, luksusowych i unikalnych receptur upiększających. Gold & Pearls Body Ceremony widocznie odmładza, ujędrnia i nawilża. Redukuje zmarszczki, pobudza produkcję kolagenu i ma właściwości rozświetlające.

face-to-face-purles-01

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

Aromat czekolady, orzechów pistacjowych i migdałów otuli Twoje ciało i zmysły. To idealne rozwiązanie dla przemęczonej i wysuszonej skóry.
Chocolate & Pistachio Ceremony to wyjątkowy rytuał odprężająco-regeneracyjny. Wyzwala pozytywną energię, dynamizuje i wprawia w dobry nastrój. Pistacjowy peeling wygładza skórę, a relaksujący masaż oparty na czekoladzie wspomaga walkę z cellulitem.

 

Dla kogo?
Rytuał przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych dbałości o swoje piękno osób.

Efekty naszych zabiegów
Skóra po zabiegu jest widocznie zregenerowana, wygładzona i świetnie odżywiona. Zabieg skutecznie przeciwdziała wiotczeniu skóry, poprawia jej elastyczność, opóźnia procesy starzenia i neutralizuje działanie wolnych rodników.

chocpist_c

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

Terapeutyczna moc zielonej herbaty zaspokaja nie tylko potrzeby pielęgnacyjne ciała, uwzględnia również duchowy aspekt rytuału. Jeżeli szukasz wewnętrznej i zewnętrznej regeneracji – GreenZen Ceremony jest stworzona specjalnie dla Ciebie.
Mistyczny ceremoniał oparty na terapeutycznej mocy herbaty pomaga odzyskać naturalną harmonię pomiędzy duchem a ciałem. Podczas zabiegu wchłaniają się polifenole oraz witaminy A, C, E, K i B, które wspomagają uwalnianie się toksyn z organizmu i opóźniają procesy starzenia się skóry. Dodatkowo uwalnia od stresu, relaksuje i wpływa na poprawę nastroju.

 

Dla kogo?
Ceremonia przeznaczona jest dla wszystkich osób.

Efekty naszych zabiegów
Po zabiegu skóra pozostaje zregenerowana, widocznie odmłodzona i gładsza. Przyjemny i delikatny aromat herbaty rozluźnia, działa wyciszająco i uspokajająco.

greenzen

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

Rajski dotyk orzeźwiających owoców tropikalnych porwie Cię w magiczną podróż. Oddaj się naszej pielęgnacji i ciesz się doskonałym samopoczuciem.
Kiwi & Citrus Ceremony łączy w sobie działanie składników aktywnych z intrygującym aromatem tropikalnych owoców. Kompozycja soli morskiej i ananasa idealnie odświeża i ujędrnia skórę, okład z kiwi dodaje energii i wyrównuje bilans składników mineralnych, a dzięki ogromnej dawce witamin C i E skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

 

Dla kogo?
Ceremonia jest doskonała dla każdego typu skóry, szczególnie odwodnionej i zmęczonej.

Efekty naszych zabiegów
Zabieg przywraca skórze młodość i witalność, głęboko regeneruje, wygładza i nawilża zmęczoną oraz odwodnioną skórę.

kiwi_citrus

zabieg 200,00

zabieg + kapsuła SPA 250,00

Face To Face divider

BIUST

Martwią Cię pojawiające się zmarszczki, cellulit lub rozstępy? Wypróbuj terapię dwutlenkiem węgla i odzyskaj zdrowy wygląd skóry.
Karboksyterapia to innowacyjna metoda terapii dwutlenkiem węgla. Polega na wprowadzeniu w tkanki podskórne CO2, co wywołuje silne rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a w efekcie zwiększa przepływ tlenu, krwi i składników odżywczych. Dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych, które poprawiają gęstość i sprężystość skóry. Spektrum zastosowań sprawia, że jest to zabieg bardzo popularny na całym świecie.

Dla kogo?
Karboksyterapia zalecana jest osobom, które chcą zniwelować zmarszczki, odmłodzić swoją skórę, zredukować cellulit, zmniejszyć rozstępy, zlikwidować blizny i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest również skuteczną metodą leczenia wielu chorób – zaburzeń krążenia obwodowego, łuszczycy, łysienia, owrzodzeń i trudno gojących się ran.

Efekty naszych zabiegów
Cykl terapii obejmuje od 8 do 12 zabiegów. To najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu, która łączy mechaniczny i chemiczny wpływ na zniszczenie komórek. Jest alternatywą dla liposukcji, likwiduje nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Przywraca jędrność i elastyczność całego ciała, minimalizuje rozstępy, zwiększa grubość skóry i regeneruje cebulki włosowe, co w efekcie zapobiega dalszej utracie włosów.

833-2014-09-03-14-11-50-2015-09-142626-2

Karboksyterapia 200,00 / w serii 150,00

Face To Face divider

Walcz z niedoskonałościami, pozbądź się toksyn z organizmu, a przy tym odpoczywaj i regeneruj siły!
Dzięki specjalistycznej formule jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Te kosmetyki tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz zwalczających oznaki starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami.

Rodzaje bandaży:
CLASSIC
Linia klasycznych bandaży, bogatych w składniki aktywne o neutralnym zapachu.

CRIO-TONIC
Zabieg tonizujący, stymuluje tworzenie nowych włókien elastyny, co pobudza naskórek do szybszej odnowy, przez co struktura skóry staje się mocniejsza.

SLIM-CEL
Zabieg wyszczuplający, stymulujący mechanizmy, które niszczą trójglicerydy, wspomagając tym samym stopniową utratę wagi oraz pozbycie się cellulitu. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, posiada właściwości drenujące oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.

CEL-TERM
Zabieg antycellulitowy, działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, stymuluje syntezę nowego kolagenu oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.


TEMPTATION
Linia przepełniona oryginalnymi zapachami, bogata w różnorodne składniki aktywne. Idealna dla osób wymagających, poszukujących skuteczności produktu, a także przyjemności i dobrego samopoczucia.

HONEY SWEET
Zabieg działający nawilżająco, odżywczo i rewitalizująco. Działa nawilżająco, ochronnie i wygładzająco, stymuluje odnowę komórkami tłuszczowymi oraz syntezę nowego kolagenu.

RED CIOK
Zabieg modelujący, pomagający zmniejszyć nadmiar tłuszczu i wody w organizmie.
Składniki aktywne: ziarna kakaowca, które zawierają TEOBROMINĘ i KOFEINĘ, substancje stymulujące, zdolne do walki z komórkami tłuszczowymi, WĄKROTKA AZJATYCKA - stymulująca syntezę nowego kolagenu.

COFFE CEL
Zabieg antycellulitowy działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Dzięki zawartości składników aktywnych poprawia krążenie, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

AQUA DRAIN
Bandaż nasączony naturalnymi składnikami m.in. solą z Morza Martwego (bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom). Reminalizuje, nawilża oraz przywraca naturalny poziom pH.

arosha

Bandaże AROSHA 150,00 / w serii 120,00

Face To Face divider

Nie martw się już więcej zbędnymi kilogramami i ciesz się wyszczuploną sylwetką!
Zabieg aparatem ULTRACONTOUR to jedna z najskuteczniejszych metod nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Przeznaczona jest dla osób z otyłością miejscową, ponieważ redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których trudno się jej pozbyć. W okresie wykonywania zabiegów zalecane jest spożywanie dużej ilości płynów (wody, soków owocowych i warzywnych) w celu ułatwienia wydalania tłuszczu.

Efekty naszych zabiegów
Urządzenie niszczy komórki tłuszczowe, kształtuje sylwetkę i zmniejsza obwody wybranych partii ciała (brzuch, uda). Zaleca się wykonanie 6 podstawowych zabiegów w odstępie 3-10 dni pomiędzy jednym a drugim zabiegiem. Efekt widoczny jest po upływie 1-1,5 miesiąca, czyli po jednej serii zabiegów.

Przeciwwskazania
- ograniczenie spożycia alkoholu.

Ultracontour Medix Systeme 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

Zmarszczki, rozstępy, a może blizny potrądzikowe? Dzięki RF będziesz spać spokojnie.
Zabieg frakcjonowania mikroigłowego RF to jedna z najskuteczniejszych technik pomagających utrzymać młody wygląd skóry.

Dla kogo?
Frakcja mikroigłowa RF daje świetne efekty w usuwaniu rozstępów i blizn potrądzikowych. Redukuje zmarszczki, odświeża, ujędrnia i nawilża skórę..

Przeciwwskazania do zabiegu:
- przewlekłe choroby ogólnoustrojowe
- ciąża
- skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
- aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze na skórze

Efekty naszych zabiegów
Bezpośrednio po zabiegu następuje złuszczanie naskórka, regulacja wydzielania sebum, skóra odzyskuje promienny, świeży wygląd. Jednak to, co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Dochodzi wówczas do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Pełny efekt w postaci wyraźnego odmłodzenia skóry ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy i utrzymuje się nawet do 2 lat. Aby uzyskać tak długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie serii zabiegów w 2-4-tygodniowych odstępach.

face-toface-magicrf face-to-face-magic-rf

RF mikroigłowa 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

ODCHUDZANIE

Efekty mówią same za siebie. Bezpieczna, bezbolesna i szybka utrata tkanki tłuszczowej- to możliwe z miracool.

Sprawdzona metoda bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na długotrwałym, trwającym ok. 40 min. chłodzeniu komórek tłuszczowych, pobudzaniu mięśni oraz termicznym drenażu limfatycznym.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To idealny zabieg dla osób chcących efektywne wymodelować sylwetkę bez długotrwałej rekonwalescencji.

Efekty naszych zabiegów

Efekty widoczne już po 2 miesiącach, gdyż proces usuwania przez organizm uszkodzonych komórek trwa ok. 8 tygodni. Po ok. 2 miesiącach można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej o 28%. W przeliczeniu na obwód ciała oznacza to 1,5-2,5 cm mniej. W celu uzyskania najlepszych efektów przeprowadzamy 3 serie zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

*Pakiet zabiegów obejmuje 3 criolipolizy, 6 masaży stymulujących, 6 zabiegów rozgrzewających. Cena całkowita 3600,00

pojedynczy cykl zabiegów 1400,00*

Face To Face divider

Jeżeli marzysz o jędrnej, zdrowej i zgrabnej sylwetce, Bandaże Agyptos są idealnym rozwiązaniem. To doskonała kuracja wspomagająca odchudzanie.
Bandaże AGYPTOS to rewolucyjna i naturalna metoda szybkiego odchudzania. Zabieg polega na owinięciu ciała bandażami nasączonymi mieszaniną osadów oceanicznych i ekstraktów z roślin, np. algi. W przypadku tego zabiegu wykorzystywana jest drenażowa technika zawijania całego ciała. Powinien być wykonywany w seriach po 3-4 zabiegi, wykonywanych w odstępach nie dłuższych niż 7 dni.

 

Efekty naszych zabiegów

Metoda AGYPTOS wyszczupla sylwetkę (pośladki, uda, brzuch, ramiona, podwójny podbródek, szyję i dekolt), redukuje cellulit (tzw. skórkę pomarańczową), liftinguje (podnosi) piersi i pośladki i odtruwa organizm z toksyn, dlatego jest wskazana dla wszystkich diet.

agytpos

Bandaże AGYPTOS 300,00 / w serii 250,00

Face To Face divider

Nie martw się już więcej zbędnymi kilogramami i ciesz się wyszczuploną sylwetką!
Zabieg aparatem ULTRACONTOUR to jedna z najskuteczniejszych metod nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Przeznaczona jest dla osób z otyłością miejscową, ponieważ redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których trudno się jej pozbyć. W okresie wykonywania zabiegów zalecane jest spożywanie dużej ilości płynów (wody, soków owocowych i warzywnych) w celu ułatwienia wydalania tłuszczu.

Efekty naszych zabiegów
Urządzenie niszczy komórki tłuszczowe, kształtuje sylwetkę i zmniejsza obwody wybranych partii ciała (brzuch, uda). Zaleca się wykonanie 6 podstawowych zabiegów w odstępie 3-10 dni pomiędzy jednym a drugim zabiegiem. Efekt widoczny jest po upływie 1-1,5 miesiąca, czyli po jednej serii zabiegów.

Przeciwwskazania
- ograniczenie spożycia alkoholu.

jedna powierzchnia 250,00 / w serii 200,00

dwie powierzchnie 400,00 / w serii 300,00

Face To Face divider

Walcz z niedoskonałościami, pozbądź się toksyn z organizmu, a przy tym odpoczywaj i regeneruj siły!
Dzięki specjalistycznej formule jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Te kosmetyki tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz zwalczających oznaki starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami.

Rodzaje bandaży:

CLASSIC
Linia klasycznych bandaży, bogatych w składniki aktywne o neutralnym zapachu.

CRIO-TONIC
Zabieg tonizujący, stymuluje tworzenie nowych włókien elastyny, co pobudza naskórek do szybszej odnowy, przez co struktura skóry staje się mocniejsza.

SLIM-CEL
Zabieg wyszczuplający, stymulujący mechanizmy, które niszczą trójglicerydy, wspomagając tym samym stopniową utratę wagi oraz pozbycie się cellulitu. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, posiada właściwości drenujące oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.

CEL-TERM
Zabieg antycellulitowy, działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, stymuluje syntezę nowego kolagenu oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.

TEMPTATION
Linia przepełniona oryginalnymi zapachami, bogata w różnorodne składniki aktywne. Idealna dla osób wymagających, poszukujących skuteczności produktu, a także przyjemności i dobrego samopoczucia.

HONEY SWEET
Zabieg działający nawilżająco, odżywczo i rewitalizująco. Działa nawilżająco, ochronnie i wygładzająco, stymuluje odnowę komórkami tłuszczowymi oraz syntezę nowego kolagenu.

RED CIOK
Zabieg modelujący, pomagający zmniejszyć nadmiar tłuszczu i wody w organizmie.
Składniki aktywne: ziarna kakaowca, które zawierają TEOBROMINĘ i KOFEINĘ, substancje stymulujące, zdolne do walki z komórkami tłuszczowymi, WĄKROTKA AZJATYCKA - stymulująca syntezę nowego kolagenu.

COFFE CEL
Zabieg antycellulitowy działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Dzięki zawartości składników aktywnych poprawia krążenie, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

AQUA DRAIN
Bandaż nasączony naturalnymi składnikami m.in. solą z Morza Martwego (bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom). Reminalizuje, nawilża oraz przywraca naturalny poziom pH.

arosha

jedna powierzchnia 200,00 / w serii 160,00

Face To Face divider

Dążysz do smukłej i zdrowej sylwetki? Pomoże Ci w tym Body Gem, który przynosi rewelacyjne efekty w walce z dodatkowymi kilogramami i cellulitem.
Urządzenie umożliwiające wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających oraz modelujących sylwetkę. Body Gem to urządzenie, które łączy trzy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry: fale radiowe, laser, mechaniczny masaż próżniowy.

Efekty naszych zabiegów
Masaż rozbija komórki tłuszczowe, pubudza krążenie i układ limfatyczny. Następuje znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry, zaś promieniowanie podczerwone, rozgrzewając tkanki, pobudza ich metabolizm, dzięki czemu organizm spala również kalorie!

jedna powierzchnia 250,00 / w serii 200,00

dwie powierzchnie 400,00 / w serii 300,00

Face To Face divider

Relaksujący masaż, który łączy w sobie skuteczne techniki odchudzania i redukcji cellulitu. Wypróbuj i zniweluj niedoskonałości.
Masaż elektrostymulujący gwarantuje skuteczne odchudzanie brzucha, ud i pleców. Redukuje cellulit, ujędrnia, wzmacnia mięśnie i poprawia kształt ramion, pośladków oraz biustu.

Face To Face divider

Borykasz się z cellulitem i dodatkowymi kilogramami? Masaż wyszczuplający to skuteczna metoda walki z niedoskonałościami, która idealnie wymodeluje Twoją sylwetkę.
Nowatorski antycellulitowy masaż, który odchudza i modeluje całe ciało. Wykorzystuje najskuteczniejsze techniki masażu i nową filozofię w likwidacji cellulitu. Zabieg przyspiesza cyrkulację płynów w organizmie, pobudza układ limfatyczny do pracy, przywraca równowagę i poprawia wygląd.

Masaż wyszczuplająco - modelująco - antycellulitowy 90,00-150,00

Face To Face divider

Jak sprawić by obwód w pasie się zmniejszył. Pożegnaj się na dobre z niechcianym tłuszczykiem.  Wypróbuj terapię dwutlenkiem węgla.
Karboksyterapia to innowacyjna metoda terapii dwutlenkiem węgla. Polega na wprowadzeniu w tkanki podskórne CO2, co wywołuje silne rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a w efekcie zwiększa przepływ tlenu, krwi i składników odżywczych. Dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych, które poprawiają gęstość i sprężystość skóry. Spektrum zastosowań sprawia, że jest to zabieg bardzo popularny na całym świecie.

Dla kogo?
Karboksyterapia zalecana jest osobom, które chcą zniwelować zmarszczki, odmłodzić swoją skórę, zredukować cellulit, zmniejszyć rozstępy, zlikwidować blizny i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest również skuteczną metodą leczenia wielu chorób – zaburzeń krążenia obwodowego, łuszczycy, łysienia, owrzodzeń i trudno gojących się ran.

Efekty naszych zabiegów
Cykl terapii obejmuje od 8 do 12 zabiegów. To najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu, która łączy mechaniczny i chemiczny wpływ na zniszczenie komórek. Jest alternatywą dla liposukcji, likwiduje nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Przywraca jędrność i elastyczność całego ciała, minimalizuje rozstępy, zwiększa grubość skóry i regeneruje cebulki włosowe, co w efekcie zapobiega dalszej utracie włosów.

pośladki 200,00 / w serii 150,00

brzuch 250,00 / w serii 200,00

uda 350,00 / w serii 300,00

ramiona 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

CELLULIT

Dążysz do smukłej i zdrowej sylwetki? Pomoże Ci w tym Body Gem, który przynosi rewelacyjne efekty w walce z dodatkowymi kilogramami i cellulitem.
Urządzenie umożliwiające wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów antycellulitowych,
wyszczuplających oraz modelujących sylwetkę. Body Gem to urządzenie, które łączy trzy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry: fale radiowe, laser, mechaniczny masaż próżniowy.

Efekty naszych zabiegów
Masaż rozbija komórki tłuszczowe, pubudza krążenie i układ limfatyczny. Następuje znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry, zaś promieniowanie podczerwone, rozgrzewając tkanki, pobudza ich metabolizm, dzięki czemu organizm spala również kalorie!

jedna powierzchnia 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

Drenaż limfatyczny błyskawicznie pomoże Ci pozbyć się niedoskonałości skóry. W przyjemny sposób stracisz kilka centymetrów i pozbędziesz się cellulitu.
Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji, likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające. Poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz niweluje cellulit. Urządzenie wytwarza powietrze pod ciśnieniem, które jest automatycznie wpompowane do rękawa według specjalnego systemu. Powstają wtedy delikatne fale uciskowe, które zaczynają się na palcach u stóp lub kostkach i przepływają w ciągu kilku sekund przez łydkę, udo i pośladek po brzuch. Wówczas ciśnienie we wszystkich rękawach automatycznie zanika i rozpoczyna się kolejny płynny ucisk.

Efekty naszych zabiegów
Drenaż BOA odchudza i zwalcza cellulit, wspomaga rehabilitację po urazach i kontuzjach oraz leczy niewydolność limfatyczną. Idealnie sprawdza się w profilaktyce niewydolności żylnej, przeciwzakrzepowej i w obrzękach kończyn górnych i dolnych.

zabieg 80,00

zabieg + maska 150,00

Face To Face divider

Martwią Cię pojawiające się zmarszczki, cellulit lub rozstępy? Wypróbuj terapię dwutlenkiem węgla i odzyskaj zdrowy wygląd skóry.
Karboksyterapia to innowacyjna metoda terapii dwutlenkiem węgla. Polega na wprowadzeniu w tkanki podskórne CO2, co wywołuje silne rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a w efekcie zwiększa przepływ tlenu, krwi i składników odżywczych. Dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych, które poprawiają gęstość i sprężystość skóry. Spektrum zastosowań sprawia, że jest to zabieg bardzo popularny na całym świecie.

Dla kogo?
Karboksyterapia zalecana jest osobom, które chcą zniwelować zmarszczki, odmłodzić swoją skórę, zredukować cellulit, zmniejszyć rozstępy, zlikwidować blizny i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest również skuteczną metodą leczenia wielu chorób – zaburzeń krążenia obwodowego, łuszczycy, łysienia, owrzodzeń i trudno gojących się ran.

Efekty naszych zabiegów
Cykl terapii obejmuje od 8 do 12 zabiegów. To najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu, która łączy mechaniczny i chemiczny wpływ na zniszczenie komórek. Jest alternatywą dla liposukcji, likwiduje nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Przywraca jędrność i elastyczność całego ciała, minimalizuje rozstępy, zwiększa grubość skóry i regeneruje cebulki włosowe, co w efekcie zapobiega dalszej utracie włosów.

pośladki 200,00 / w serii 150,00

brzuch 250,00 / w serii 200,00

uda 350,00 / w serii 300,00

ramiona 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

Walcz z niedoskonałościami, pozbądź się toksyn z organizmu, a przy tym odpoczywaj i regeneruj siły!
Dzięki specjalistycznej formule jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Te kosmetyki tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz zwalczających oznaki starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami.

Rodzaje bandaży:
CLASSIC
Linia klasycznych bandaży, bogatych w składniki aktywne o neutralnym zapachu.

CRIO-TONIC
Zabieg tonizujący, stymuluje tworzenie nowych włókien elastyny, co pobudza naskórek do szybszej odnowy, przez co struktura skóry staje się mocniejsza.

SLIM-CEL
Zabieg wyszczuplający, stymulujący mechanizmy, które niszczą trójglicerydy, wspomagając tym samym stopniową utratę wagi oraz pozbycie się cellulitu. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, posiada właściwości drenujące oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.

CEL-TERM
Zabieg antycellulitowy, działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, stymuluje syntezę nowego kolagenu oraz wspomaga likwidację trójglicerydów.

TEMPTATION
Linia przepełniona oryginalnymi zapachami, bogata w różnorodne składniki aktywne. Idealna dla osób wymagających, poszukujących skuteczności produktu, a także przyjemności i dobrego samopoczucia.

HONEY SWEET
Zabieg działający nawilżająco, odżywczo i rewitalizująco. Działa nawilżająco, ochronnie i wygładzająco, stymuluje odnowę komórkami tłuszczowymi oraz syntezę nowego kolagenu.

RED CIOK
Zabieg modelujący, pomagający zmniejszyć nadmiar tłuszczu i wody w organizmie.
Składniki aktywne: ziarna kakaowca, które zawierają TEOBROMINĘ i KOFEINĘ, substancje stymulujące, zdolne do walki z komórkami tłuszczowymi, WĄKROTKA AZJATYCKA - stymulująca syntezę nowego kolagenu.

COFFE CEL
Zabieg antycellulitowy działający intensywnie wyszczuplająco, wspomaga wymianę metaboliczną i zużycie tlenu w tkankach tłuszczowych. Dzięki zawartości składników aktywnych poprawia krążenie, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

AQUA DRAIN
Bandaż nasączony naturalnymi składnikami m.in. solą z Morza Martwego (bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom). Reminalizuje, nawilża oraz przywraca naturalny poziom pH.

arosha

jedna powierzchnia 150,00

jedna powierzchnia + drenaż Boa 200,00

Face To Face divider

Relaksujący masaż, który łączy w sobie skuteczne techniki odchudzania i redukcji cellulitu. Wypróbuj i zniweluj niedoskonałości.
Masaż elektrostymulujący gwarantuje skuteczne odchudzanie brzucha, ud i pleców. Redukuje cellulit, ujędrnia, wzmacnia mięśnie i poprawia kształt ramion, pośladków oraz biustu.

Face To Face divider

Borykasz się z cellulitem i dodatkowymi kilogramami? Masaż wyszczuplający to skuteczna metoda walki z niedoskonałościami, która idealnie wymodeluje Twoją sylwetkę.
Nowatorski antycellulitowy masaż, który odchudza i modeluje całe ciało. Wykorzystuje najskuteczniejsze techniki masażu i nową filozofię w likwidacji cellulitu. Zabieg przyspiesza cyrkulację płynów w organizmie, pobudza układ limfatyczny do pracy, przywraca równowagę i poprawia wygląd.

Masaż wyszczuplająco - modelująco - antycellulitowy 90,00-150,00

Face To Face divider

Świetny sposób na pozbycie się cellulitu!

Masaż bańką chińską stymuluje przepływ krwi i limfy. a tym samym pomaga pozbyć się cellulitu, fałd oraz tzw. "kalafiorów". Dodatkowo modeluje sylwetkę oraz zmniejsza widoczność rozstępów. Podczas zabiegu może być odczuwalny dyskomfort, a nawet ból, jednak jest to sprawa bardzo indywidualna. Masaż ten dzięki próżni, która jest wytwarzana podczas zasysania fałdu skóry daje niesamowity efekt!

Dla kogo:

Masaż dedykowany wszystkim osobom zmagającym się z cellulitem, nadwagą lu chcących ujędnić swoją skórę.

Efekty naszych zabiegów:

Już po kilku zabiegach skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i ujędrniona. Działanie masażu próżniowego powoduje przekrwienie skóry, dotlenienie tkanek, co  pobudza metabolizm do usunięcia zbędnych produktów przemiany materii.

Przeciwwskazania:

- gorączka

- miesiączka

- ciąza

- skóra naczyniowa

- choroby nowotworowe i zakaźne

- stany zapalne skóry, rany, siniaki

- niewydolność krążenia, zapalenie żył, żylaki

- nadciśnienie tętnicze

- choroby i wady serca

30 min 80,00

50 min 150,00

Face To Face divider

UJĘDRNIANIE

Odpoczywaj, regeneruj siły, oderwij się od życia codziennego, a przy tym dostarcz swojej skórze dawki ujędrnienia!
Kapsuła - zwana również kapsułą młodości, zdrowia i urody - używana w naszym Centrum oferuje: masaż wibracyjny, saunę parową, saunę na podczerwień, terapie aromatami, masaż wodą pod ciśnieniem oraz perełkowym powietrzem. W połączeniu z wysokiej klasy kosmetykami sprawią, że Twoje ciało odzyska jędrność i elastyczność.

Zabieg SPA wyszczuplająco-modelujący
Hydromasaż, gruboziarnisty peeling całego ciała, maska wyszczuplająco-drenująca, sauna parowa, sauna na podczerwień, masaż wibracyjny, drenaż limfatyczny.

Zabieg SPA relaksująco-modelujący
Aksamitny peeling, maska rewitalizująca na całe ciało, sauna parowa, sauna na podczerwień, masaż wibracyjny, masaż kremem modelującym.

Zabieg SPA relaksująco-energizujący
Peeling całego ciała, aromatyczny masaż pobudzający zmysły połączony z ciepłą sauną i hydromasażem.

Zabieg Spa-Neoqi
Hydromasaż, cukrowy peeling całego ciała z masażem stymulująco-drenującym, kapsuła SPA.

Sportmed

Rytuały SPA 250,00

Face To Face divider

Dążysz do smukłej i zdrowej sylwetki? Pomoże Ci w tym Body Gem, który przynosi rewelacyjne efekty w walce z dodatkowymi kilogramami i cellulitem.
Urządzenie umożliwiające wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających oraz modelujących sylwetkę. Body Gem to urządzenie, które łączy trzy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry: fale radiowe, laser, mechaniczny masaż próżniowy.

Efekty naszych zabiegów
Masaż rozbija komórki tłuszczowe, pubudza krążenie i układ limfatyczny. Następuje znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry, zaś promieniowanie podczerwone, rozgrzewając tkanki, pobudza ich metabolizm, dzięki czemu organizm spala również kalorie!

jedna powierzchnia 250,00 / w serii 5 zabiegów 200,00

Face To Face divider

Zmarszczki, rozstępy, a może blizny potrądzikowe? Dzięki RF będziesz spać spokojnie.
Zabieg frakcjonowania mikroigłowego RF to jedna z najskuteczniejszych technik pomagających utrzymać młody wygląd skóry.

Dla kogo?
Frakcja mikroigłowa RF daje świetne efekty w usuwaniu rozstępów i blizn potrądzikowych. Redukuje zmarszczki, odświeża, ujędrnia i nawilża skórę.

Przeciwwskazania do zabiegu:
- przewlekłe choroby ogólnoustrojowe
- ciąża
- skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
- aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze na skórze

Efekty naszych zabiegów
Bezpośrednio po zabiegu następuje złuszczanie naskórka, regulacja wydzielania sebum, skóra odzyskuje promienny, świeży wygląd. Jednak to, co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Dochodzi wówczas do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Pełny efekt w postaci wyraźnego odmłodzenia skóry ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy i utrzymuje się nawet do 2 lat. Aby uzyskać tak długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie serii zabiegów w 2-4-tygodniowych odstępach.

face-toface-magicrfface-to-face-magic-rf

brzuch 250,00 / w serii 200,00

uda 300,00 / w serii 250,00

ramiona 250,00 / w serii 200,00

Face To Face divider

ROZSTĘPY I BLIZNY

Martwią Cię pojawiające się zmarszczki, cellulit lub rozstępy? Wypróbuj terapię dwutlenkiem węgla i odzyskaj zdrowy wygląd skóry.
Karboksyterapia to innowacyjna metoda terapii dwutlenkiem węgla. Polega na wprowadzeniu w tkanki podskórne CO2, co wywołuje silne rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a w efekcie zwiększa przepływ tlenu, krwi i składników odżywczych. Dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych, które poprawiają gęstość i sprężystość skóry. Spektrum zastosowań sprawia, że jest to zabieg bardzo popularny na całym świecie.

Dla kogo?
Karboksyterapia zalecana jest osobom, które chcą zniwelować zmarszczki, odmłodzić swoją skórę, zredukować cellulit, zmniejszyć rozstępy, zlikwidować blizny i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest również skuteczną metodą leczenia wielu chorób – zaburzeń krążenia obwodowego, łuszczycy, łysienia, owrzodzeń i trudno gojących się ran.

Efekty naszych zabiegów
Cykl terapii obejmuje od 8 do 12 zabiegów. To najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu, która łączy mechaniczny i chemiczny wpływ na zniszczenie komórek. Jest alternatywą dla liposukcji, likwiduje nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Przywraca jędrność i elastyczność całego ciała, minimalizuje rozstępy, zwiększa grubość skóry i regeneruje cebulki włosowe, co w efekcie zapobiega dalszej utracie włosów.

 

biust 250,00 / w serii 200,00

brzuch 250,00 / w serii 200,00

uda 350,00 / w serii 300,00

ramiona 250,00 / w serii 200,00

plecy 300,00 / w serii 250,00

Face To Face divider

Zmarszczki, rozstępy, a może blizny potrądzikowe? Dzięki RF będziesz spać spokojnie.
Zabieg frakcjonowania mikroigłowego RF to jedna z najskuteczniejszych technik pomagających utrzymać młody wygląd skóry.

Dla kogo?
Frakcja mikroigłowa RF daje świetne efekty w usuwaniu rozstępów i blizn potrądzikowych. Redukuje zmarszczki, odświeża, ujędrnia i nawilża skórę.

Przeciwwskazania do zabiegu:
- przewlekłe choroby ogólnoustrojowe
- ciąża
- skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
- aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze na skórze

Efekty naszych zabiegów
Bezpośrednio po zabiegu następuje złuszczanie naskórka, regulacja wydzielania sebum, skóra odzyskuje promienny, świeży wygląd. Jednak to, co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Dochodzi wówczas do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Pełny efekt w postaci wyraźnego odmłodzenia skóry ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy i utrzymuje się nawet do 2 lat. Aby uzyskać tak długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie serii zabiegów w 2-4-tygodniowych odstępach.

face-toface-magicrf face-to-face-magic-rf

RF mikroigłowa od 100,00 do 500,00

Face To Face divider

Ścieranie naskórka jest bardzo ważne przy właściwej pielęgnacji. Mikrodermabrazja bez bólu i powikłań odżywi Twoją skórę.
Mikrodermabrazja + peelingi chemiczne Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. W porównaniu z innymi zabiegami mikrodermabrazja nie powoduje większych powikłań, nie niesie ryzyka przebarwień i blizn. Zabieg jest bezbolesny, prosty i krótki.

Dla kogo?
Mikrodermabrazja jest niewątpliwie dla osób, które zmagają się z trądzikiem, zaskórnikami i bliznami potrądzikowymi.

Efekty naszych zabiegów
Mikrodermabrazja zwęża pory, zmniejsza łojotok, poprawia koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, spłyca i wygładza blizny oraz zmarszczki.

Mikrodermabrazja + peelingi chemiczne od 150,00 do 500,00

Face To Face divider

STREFA RELAKSU

Poczuj odprężającą moc masażu i oddaj się przyjemności uzdrawiania.
Jacuzzi to relaksująca, odprężająca i regenerująca kąpiel w ciepłej wodzie. Wraz z masażem stanowi ukojenie dla zmęczonego ciała i umysłu. Już po jednej kąpieli pozbędziesz się stresu, rozluźnisz mięśnie i zanurzysz się w przyjemności. Jacuzzi dostarcza energii, uwalnia endorfiny i eliminuje wszelkie bóle kręgosłupa i stawów. Z jego dobroczynnych właściwości można korzystać przez cały rok.

ftof-6-of-131-kopia

1 osoba 45,00

2 osoby 60,00

Face To Face divider

Kąpiel w saunie to niezrównane doświadczenie dla ciała i duszy. Idealnie odpręża, rozluźnia, wprawia w dobry nastrój i dotlenia cały organizm. Przyjdź do nas i oddaj się cudownej przyjemności.
Sauna pobudza aktywność układu krążenia, pozytywnie oddziałuje na system nerwowy. Ułatwia aktywność hormonalną, powoduje efekt masażu mięśniowego i przyzwyczaja organizm do zmian temperatury. Jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne i idealnym sposobem na czyszczenie skóry z substancji toksykogennych.

 

Rodzaje saun:
- sauna fińska (sucha)
- sauna turecka
- sauna Infra Red w kapsule NeoQi

facetofacesauna

sauna 1 osoba / 1 godzina 40,00

sauna 2 osoby / 1 godzina 60,00

sauna + hydromasaż 1 osoba 70,00

sauna + hydromasaż 2 osoby 110,00

Face To Face divider

Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata.

Wskazania:

 • cellulit
 • urazy narządów ruchu
 • choroby reumatyczne
 • choroby zwyrodnieniowe
 • pielęgnacja ciała
 • rozstępy
 • odchudzanie
 • wiotkość skóry

Przeciwwskazania:

Ostre stany zapalne, kruchość naczyń krwionośnych, żylaki, teleangiektazje, niewydolność krążeniowa, problemy z ciśnieniem krwi, nadciśnienie oraz niskie ciśnienie, miażdżyca, niedokrwistość, zapalenie żył, choroby nerek, choroby serca, cukrzyca, ciąża

Face To Face divider

Odpowiednie stężenie roztworu i optymalna temperatura działają zbawiennie zarówno na skórę i błony śluzowe, jak i pośrednio na cały organizm.

Wskazania:

 • w schorzeniach reumatycznych
 • reumatoidalne zapalenie stawów
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów
 • zapalenia reumatyczne mięśni i ścięgien  
 • zapalenia korzonków nerwowych
 • schorzenia pourazowe narządu ruchu
 • rekonwalescencja
 • w chorobach przemiany materii dawne zapalenie stawów profilaktyka niedoczynności tarczycy
 • w ginekologii przewlekłe zapalenia przydatków
 • w dermatologii jako środek pomocniczy łuszczyca, rybia łuska, wyprysk przewlekły, nerwice naczyniowe
 • w chorobach układu naczyniowego zaburzenia ukrwienia obwodowego kończyn

Kąpiele można stosować w stanach zmęczenia organizmu, w celu poprawy ogólnej kondycji fizycznej. Efekty mogą być widoczne już po kilku kąpielach.
Przeciwwskazania:

zaawansowane stany chorobowe związane z: niewydolnością krążenia, chorobami naczyń wieńcowych, zaburzeniami rytmu serca, czynnymi procesami gruźliczymi, nadciśnieniem tętniczym, psychopatiami, nadczynnością tarczycy, zaawansowana ciąża.

Face To Face divider

(Zapewniamy ręczniki, szlafroki, wodę mineralną)

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Face to Face
ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Face to Face