Laseroterapia

 Zadbaj o swój komfort, zapomnij o goleniu i ciesz się aksamitną skórą.

Idealnie gładka skóra bez zbędnego owłosienia to marzenie wielu kobiet i coraz większej ilości mężczyzn. Całkowicie bezbolesny laser diodowy do depilacji owłosienia- to odpowiedź na Twoje potrzeby. 

Dla kogo?
Zabieg dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Efekty naszych zabiegów
Zabieg pozwalający na szybkie i bezbolesne usuwanie zbędnych włosów ze wszystkich obszarów ciała. Wysoka częstotliwość 20Hz oraz moc lasera 600 Wat zapewniają dużą skuteczność zabiegów w bardzo krótkim czasie. Unikalny system chłodzenia daje wysoki komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zalecana ilość zabiegów w serii to od 3 do 8. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

Przygotowanie do zabiegu:

Dzień przed zabiegiem należy starannie ogolić obszar skóry, który będzie poddany zabiegowi, uważając na zacięcia i podrażnienia. W dniu zabiegu nie należy stosować kremów, jednak wcześniej warto zadbać o prawidłowe nawilżenie.

 

Zabieg wykonujemy przy użyciu 

DIODOWEGO LASERA EPILDREAM ONE

Laser emituje monochromatyczną wiązkę światła (pojedyncza długość fali), skupioną (bez dyspersji), jednokierunkową, która głęboko i łatwo przenika przez skórę. Światło lasera przekształca się w energię termiczną (ciepło) i jest wybiórczo pochłaniane przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa. Silna reakcja cieplna uszkadza cebulkę, jednocześnie nie naruszając otaczających tkanek.
Ten mechanizm znany jest jako selektywna fototermoliza. innowacyjny laser diodowy do epilacji. Dzięki unikalnym, niespotykanym wcześniej na świecie parametrom, daje możliwość wykonywania indywidualnych, skutecznych programów zabiegowych. To pierwszy laser do trwałej epilacji, który szybko i bezboleśnie usuwa owłosienie zarówno w zabiegach epilacji ciała, jaki i twarzy.

SKUTECZNY: Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Zaawansowana technologia zmniejszają wymaganą ilość sesji. Zalecana ilość zabiegów od 5 do 8.

SZYBKI: zabieg trwa bardzo krótko. Laser jest 6 razy szybszy niż popularne technologie intensywnie pulsującego światła

BEZPIECZNY: zabieg dla każdego niezależnie od typu skóry, czy koloru owłosienia. Można poddać się zabiegowi 12 miesięcy w roku, niezależnie od pory roku.

KOMFORTOWY: zabieg jest bezbolesny, dzięki podwójnemu systemowi chłodzącemu urządzenia i głowicy.

górna warga 150,00 broda od 150,00 do 350,00
pachy 250,00 ręce 250,00 bikini od 250 do 350,00
łydki od 250,00 do 350,00 uda 350,00
bruzda pośladkowa 250,00

Face To Face divider

Zapomnij o codziennym goleniu, oszczędzaj czas i wybierz depilację laserową!

Wiązka światła ma niezwykłe właściwości. Cała procedura trwałego usuwania włosów podczas zabiegu jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna po zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Bardzo ważne znaczenie dla efektywności depilacji laserowej ma cykliczne wzrastanie włosa. Na cały ten proces składają się trzy odmienne fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Ponieważ wszystkie włosy nie rosną w równym tempie, dlatego też zabieg trzeba powtórzyć kilka razy, aby usunąć całe owłosienie.

Efekty naszych zabiegów
Zabiegi skutecznie usuwają owłosienie z różnych partii ciała. Już po pierwszych zabiegach są zauważalne efekty. Zalecana ilość zabiegów od 5 do 8. Po zabiegu może wystąpić niewielkie podrażenienie.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku z ciemnym owłosieniem, szczególnie dla osób, które zmagają się z problemem wrastających włosów i podrażnień przy

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA LightSheer®

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego, dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. W wyniku takiego działania mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy. Laser diodowy LightSheer emituje fale o długości 800 nm, które wnikają w naskórek na tyle głęboko, aby trwale zniszczyć mieszki włosowe, bez ryzyka oparzenia lub uszkodzenia skóry. Nowoczesna technologia sprawia, że ilość emitowanej energii jest proporcjonalna do rozmiarów mieszka i ilości zawartego w nim barwnika – melaniny. To właśnie melanina pochłania energię emitowaną przez laser Light Sheer, doprowadzając do termicznego uszkodzenia mieszka, bez naruszania tkanek go otaczających. W Polsce laser diodowy LightSheer otrzymał prestiżową nagrodę Złotego Laura Kosmetologii 2014 w kategorii najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia.

p28103_561154683a45f

twarz od 95,00 do 250,00 / + znieczulenie EMLA 20,00
pachy 195,00 / + znieczulenie EMLA 20,00
plecy od 195,00 do 250,00
łydki 195,00 / + znieczulenie EMLA 50,00
uda 250,00 / + znieczulenie EMLA 80,00
bikini od 195,00 do 250,00 / + znieczulenie EMLA 30,00
kolana 95,00
szpara między pośladkowa 95,00
przedramiona 195,00
ramiona + przedramiona 250,00

Face To Face divider

Światło może odmłodzić, a nawet leczyć twoją skórę. Poznaj jego zbawienne właściwości.
Photorejuvenation, czyli odmładzanie za pomocą światła, nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. To zabieg mało inwazyjny bez użycia skalpela. Świetnie sprawdza się także przy skórze ze skłonnościami trądzikowymi, dodatkowo działa antybakteryjnie i obkurcza pory.

Dla kogo?
Fotoodmładzanie zalecane jest osobom borykającym się ze zmianami naczyniowymi, takimi jak: rozszerzone naczynka, "pajączki", nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze. Dla uzyskania pełnego efektu leczenie można powtórzyć kilkukrotnie w odstępach 2-4-tygodniowych.

Efekty naszych zabiegów
Fotoodmładzanie redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia i naczynka, zwiększa napięcie skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i stymuluje produkcję kolagenu, dlatego jest zalecany nawet dla osób po 25. roku życia.

Przeciwwskazania
- przed zabiegiem nie wolno się opalać.

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA DYE VL

Dye VL emituje światło z zakresu 450- 600nm, wykazując się wysoką absorpcją w melaninie i oksyhemoglobinie. Zakres ten obejmuje długość najpopularniejszych laserów naczyniowych i pozwala na efektywne usuwanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych położonych na różnych głębokościach.

 • system chłodzenia kontaktowego naskórka podczas zabiegu
 • jednolity rozkład impulsu co zwiększa bezpieczeństwo i efektywność zabiegu
 • wysoka hęstość energii
 • szybkie rezultaty i widoczne efekty
 • możlwość pracy IN-MOTION

twarz 500,00 / w serii 450,00
twarz + szyja 600,00/ w serii 540,00
twarz + szyja + dekolt 700,00/ w serii 630,00

Face To Face divider

Koniec z wiotką skórą- od teraz tylko gładka i napięta!

Na piękną i jędrną skórę wpływ ma bardzo wiele czynników: nawodnienie organizmu, odpowiednie odżywianie, uwarunkowania genetyczne, tryb życia, środowisko oraz wiek. Niezależnie od przyczyn prawidłowa pielęgnacja pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Odpowiednio dobrane kremy, zabiegi pielęgnacyjne w pewnym momencie moga niewystarczyć. Jak dać odpowiedni bodziec naszej skórze do pełnej mobilizacji- odpowiedzią na potrzeby wielu z nas jest terapia laserowa. 

Dla kogo?

Zabig szczególnie polecany osobą zmagającym się z problemem wiotkiej, przesuszonej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Efekty naszych zabiegów

Intensywny i skuteczny zabieg pozwala w bezpieczny oraz bezbolesny sposób przywrócić skórze jędrność. Dzięki przebudowie skóra jest bardziej napięta, wygląda młodziej i zdrowiej. Zabieg działa zarówno na skórę właściwą jak i na komórki naskórka,

 

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA IPIXEL Er:YAG

Laser erbowy iPixel Er:Yag 2940nm to technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy w skórze mikronakłucia tzn. pixele. Takie termiczne, kontrolowane uszkodzenie jest silnym stymulantem do przebubowy skóry, w wyniku którego powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny oraz kwas hialuronowy. To dlatego iPixel świetnie sprawdza się przy zmianach i uszkodzeniach strukturalnych skóry, przebudowując je i stymulując powstanie nowej, zdrowej tkanki. iPixel działa w sposób frakcyjny, co pozytywnie wpływa na szybkość gojenia się obszaru poddanego zabiegowi.

 • technologia frakcyjno, ablacyjna- pozostawienie obszarów nieuszkodzonej tkanki, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu i czas regeneracji
 • możliwość dostosowania intensywności zabiegu do wskazań
 • możliwość łączenia z innymi technologiami podczas jednej procedury zabiegowej w celu maksymalizacji efektu

LASERA ClearLift tm

ClearLift to wysokiej mocy laser Q-Switch ND: tag 1064 nm i 532 nm, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Clear Lift wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny, dzięki czemu stymuluje komórki mechaniczne, a nie termiczne jak większość laserów. Właściwości fizyczne ClearLift pozwalają na głęboką penetrację tkanki tj. 2-3 mm, co korzystnie wpływa na jego skuteczność, Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

                                                     

 • nieablacyjna technologia nanosekundowa
 • brak okresu rekonwalestencji
 • komfortowy, nie wymaga znieczulenia
 • dla zwiększenia efektów zabiegowych można łączyć z laserem ablacyjnym
 • doskonały stymulant kolagenu, zabiegi dla skóry dojrzałej, ale także jako terapia przeciwstarzeniowa

LASERA DYE VL

Dye VL emituje światło z zakresu 450- 600nm, wykazując się wysoką absorpcją w melaninie i oksyhemoglobinie. Zakres ten obejmuje długość najpopularniejszych laserów naczyniowych i pozwala na efektywne usuwanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych położonych na różnych głębokościach.

 

 • system chłodzenia kontaktowego naskórka podczas zabiegu
 • jednolity rozkład impulsu co zwiększa bezpieczeństwo i efektywność zabiegu
 • wysoka gęstość energii
 • szybkie rezultaty i widoczne efekty
 • możlwość pracy IN-MOTION

Face To Face divider

Długotrwały efekt odmłodzenia- to możliwe!

Zabieg działa na skórę mechanicznie lub termicznie w zależności od doboru najlepszej dla danej cery metody. W kontrolowany sposób uszkadzamy komórki naskórka i skóry właściwej, tym samym tworząc ogniska zapalne. 

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn chcących poprawić napięcie i jędrność skóry.

Efekty naszych zabiegów

W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są nowa tkanką. Dochodzi do przebudowy skóry, rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a tym samym skóra staje się bardziej jędrna, napięta- zdrowasza.

 

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA ClearLift tm
ClearLift to wysokiej mocy laser Q-Switch ND: tag 1064 nm i 532 nm, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Clear Lift wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny, dzięki czemu stymuluje komórki mechaniczne, a nie termiczne jak większość laserów. Właściwości fizyczne ClearLift pozwalają na głęboką penetrację tkanki tj. 2-3 mm, co korzystnie wpływa na jego skuteczność, Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

• nieablacyjna technologia nanosekundowa
• brak okresu rekonwalestencji
• komfortowy, nie wymaga znieczulenia
• dla zwiększenia efektów zabiegowych można łączyć z laserem ablacyjnym
• doskonały stymulant kolagenu, zabiegi dla skóry dojrzałej, ale także jako terapia przeciwstarzeniowa

LASERA IPIXEL Er:YAG

Laser erbowy iPixel Er:Yag 2940nm to technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy w skórze mikronakłucia tzn. pixele. Takie termiczne, kontrolowane uszkodzenie jest silnym stymulantem do przebubowy skóry, w wyniku którego powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny oraz kwas hialuronowy. To dlatego iPixel świetnie sprawdza się przy zmianach i uszkodzeniach strukturalnych skóry, przebudowując je i stymulując powstanie nowej, zdrowej tkanki. iPixel działa w sposób frakcyjny, co pozytywnie wpływa na szybkość gojenia się obszaru poddanego zabiegowi.

 • technologia frakcyjno, ablacyjna- pozostawienie obszarów nieuszkodzonej tkanki, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu i czas regeneracji
 • możliwość dostosowania intensywności zabiegu do wskazań
 • możliwość łączenia z innymi technologiami podczas jednej procedury zabiegowej w celu maksymalizacji efektu

Face To Face divider

Blizny, w tym blizny potrądzikowe oraz rozstępy to "pamiątki", które często przypominają nam o przykrych, nieprzyjemnych wydarzeniach- znamy rozwiązanie tego problemu.

Zmiany na skórze w postaci blizn, blizn potrądzikowych, czy rozstępów są nieestetyczne i sprawiają, że odczuwalny jest dyskomfort. Możemy pozbyć się ich dzięki precyzyjnemu zabiegowi laserowemu. 

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób z widocznymi bliznami, rozstępami, bliznami potrądzikowymi.

Efekty naszych zabiegów

Laser, w kontrolowany sposób uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej przebudowując ją, dzięki czemu powstaje nowa tkanka, a zmiany sa zredukowane lub znacznie mniej widoczne. Dochodzi do przebudowy skóry, staje się ona zdrowasza oraz dodatkowo wygląda młodziej.

 

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA IPIXEL Er:YAG

Laser erbowy iPixel Er:Yag 2940nm to technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy w skórze mikronakłucia tzn. pixele. Takie termiczne, kontrolowane uszkodzenie jest silnym stymulantem do przebubowy skóry, w wyniku którego powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny oraz kwas hialuronowy. To dlatego iPixel świetnie sprawdza się przy zmianach i uszkodzeniach strukturalnych skóry, przebudowując je i stymulując powstanie nowej, zdrowej tkanki. iPixel działa w sposób frakcyjny, co pozytywnie wpływa na szybkość gojenia się obszaru poddanego zabiegowi.

 • technologia frakcyjno, ablacyjna- pozostawienie obszarów nieuszkodzonej tkanki, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu i czas regeneracji
 • możliwość dostosowania intensywności zabiegu do wskazań
 • możliwość łączenia z innymi technologiami podczas jednej procedury zabiegowej w celu maksymalizacji efektu

LASERA ClearLift tm

ClearLift to wysokiej mocy laser Q-Switch ND: tag 1064 nm i 532 nm, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Clear Lift wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny, dzięki czemu stymuluje komórki mechaniczne, a nie termiczne jak większość laserów. Właściwości fizyczne ClearLift pozwalają na głęboką penetrację tkanki tj. 2-3 mm, co korzystnie wpływa na jego skuteczność, Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

 • nieablacyjna technologia nanosekundowa
 • brak okresu rekonwalestencji
 • komfortowy, nie wymaga znieczulenia
 • dla zwiększenia efektów zabiegowych można łączyć z laserem ablacyjnym
 • doskonały stymulant kolagenu, zabiegi dla skóry dojrzałej, ale także jako terapia przeciwstarzeniowa

Face To Face divider

Ciemne plamki na naszej skórze wyglądają nieestetycznie i mogą być dla nas niebezpieczne. Skutecznie je zlikwiduj!
Przebarwienia to plamki i plamy ciemniejsze od reszty skóry. Mogą być jasnobrązowe, brązowe, a nawet szare, różnej wielkości i kształtu, rozmieszczone w różnych miejscach, najczęściej tych narażonych na działanie promieni słonecznych, czyli na twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk. Główną przyczyną powstawania przebarwień jest promieniowanie ultrafioletowe, zmiany hormonalne związane z zaburzeniami miesiączkowania, chorobami przydatków, ciążą lub przyjmowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Zaburzenia barwnikowe mogą zostać wywołane także przez choroby wątroby, tarczycy oraz przez stosowanie fotouczulających leków. Przebarwienia pozapalne mogą pojawić się w miejscach wcześniejszych zmian skórnych takich jak: trądzik, liszaj płaski, poparzenia, urazy.

Dla kogo?
Przebarwienia skóry można podzielić na wiele rodzajów wedle różnych kryteriów. Mamy do czynienia z przebarwieniami wrodzonymi i nabytymi. Do najczęściej spotykanych przebarwień zaliczane są piegi, które dla jednych są ozdobą, a innym spędzają sen z powiek. Niestety najwięcej plam jest nieregularnych, jak melasma, która nie jest łatwa do usunięcia, a występuje najczęściej na policzkach, nad górną wargą oraz na czole. Jeszcze inny typ stanowią przebarwienia pozapalne, które mogą być skutkiem trądziku lub oparzeń słonecznych. Każde z tych przebarwień można skutecznie zlikwidować.

od 300,00 do 500,00

Face To Face divider

Skórę ze skłonnościami do powstawania rumienia należy poddać odpowiednim zabiegom dermatologicznym. Pomożemy Ci zlikwidować niechciane plamki!
Rumień naczyniowy charakteryzuje się jednolitym zaczerwienieniem, związanym z nadmierną reaktywnością naczyń. Może być trwały lub przejściowy, pojawiający się pod wpływem emocji czy zmian temperatury. Tworzy się przez gęstą sieć naczynek włosowatych, które optycznie wyglądają jak zaczerwienienie skóry. Naczynka gwałtownie rozszerzają się pod wpływem różnych czynników, między innymi przez stres, słońce, wysoką temperaturę, alkohol, źle dobrane kosmetyki lub pikantne potrawy.

Dla kogo?
Rumień może pojawić się przy każdym typie cery i w każdym wieku. Najczęściej ten problem dotyczy osób ze skórą wrażliwą, delikatną, suchą i skłonną do alergii.

Efekty naszych zabiegów
Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk, suchość skóry, pieczenie lub strupki. Zmiany te ustępują w ciągu kilku dni i możemy cieszyć się zdrową skórą.

1 zabieg 300,00
2 zabieg 270,00
3 zabieg 240,00

Face To Face divider

Pękające naczynka krwionośne wyglądają nieestetycznie, a walka z nimi jest trudna. Poznaj terapeutyczne właściwości laseru.
Wykonujemy zabiegi zamykania naczyń, wykorzystując nowoczesną aparaturę medyczną - laser Quantum Neodymowo-Yagowy oraz Diolite diodowy. Efekty terapeutyczne tego zabiegu polegają na fotokoagulacji drobnych naczynek krwionośnych, które ulegają obkurczeniu i zarastają. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie.

Dla kogo?
Problemy związane z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi (tzw.teleangiektazje) są częstym defektem kosmetycznym. Coraz więcej kobiet i mężczyzn skarży się na kłopoty związane z kruchością ścian naczynek, z ich podwyższoną przepuszczalnością. Rozpoznanie popękanych naczynek nie stwarza problemu, ponieważ są one widoczne gołym okiem. Mogą wyglądać jak drobne linie, "drzewka", "pajączki", w kolorze czerwonym lub fioletowo-niebieskim. Najczęściej umiejscowione są na policzkach, skrzydełkach nosa, nogach. Pękające naczynka mogą mieć zarówno charakter wrodzony (te uwarunkowane genetycznie, nazywane pierwotnymi lub samoistnymi), jak i nabyty (czyli wtórne), które są wynikiem działania czynników zewnętrznych, chorób skóry i czynników ogólnoustrojowych.

Efekty naszych zabiegów
Terapia laserowego zamykania naczynek daje znakomite efekty. Miejsce poddane terapii może być lekko zaczerwienione, obrzęknięte, co świadczy o skuteczności zabiegu. Objawy mogą utrzymywać się od kilku godzin do kilku dni. Poprawa wyglądu nóg zauważalna jest już po pierwszym zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu
Bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu. Skóra nie może być opalona, nie należy stosować leków fotouczulających, a w dniu zabiegu nie należy pić alkoholu. Po laseroterapii konieczne jest stosowanie preparatów światłoochronnych (kremów z filtrami słonecznymi) oraz unikanie czynników powodujących rozszerzanie naczyń krwionośnych (np. stosowania ciepłych kąpieli, korzystania z sauny, solarium, picia alkoholu, nadmiernego wysiłku fizycznego).

face-to-face-zamykanie-naczyn-twarzface-to-face-zamykanie-naczyn-nogi

od 150,00 do 500,00

Face To Face divider

Przez całe życie walczysz z powracającym trądzikiem? Poddaj się naszym zabiegom, by oczyścić skórę i wspomóc ją w walce z tym problemem.
W dzisiejszych czasach to nie tylko problem nastolatek. Coraz częściej borykają się z nim nawet kobiety w dojrzałym wieku. Dieta, styl życia, stres i stan środowiska bezpośrednio przekładają się na stan cery. Dlatego trądzik coraz częściej uważany jest za jedną z chorób cywilizacyjnych.

Dla kogo?
Mówi się, że trądzik po okresie dojrzewania to najczęściej problem kobiet sukcesu. Prowadząc aktywny styl życia, często zaniedbujesz dietę, za mało sypiasz, za dużo się stresujesz, a potem rekompensujesz sobie to, spędzając wakacje w tropikach. Tymczasem wszystkie te czynniki przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnych zmian skórnych przybierających formy wągrów, zaskórników czy bolesnych, czerwonych, ropnych krost.

Efekty naszych zabiegów
Jeżeli masz ten problem, to z pewnością wiesz już, jak trudno jest z nim walczyć. Z pomocą przyjdą Ci nowoczesne zabiegi, które znajdziesz w naszej ofercie. Spróbuj i przekonaj się, jak skutecznie poprawią one stan Twojej skóry. Dzięki nim Twoja skóra będzie czysta. Przy okazji nasi specjaliści doradzą Ci, jak dbać o cerę i jakich kosmetyków używać do codziennej pielęgnacji, aby zmniejszyć ryzyko powrotu problemów skóry w przyszłości.

Leczenie trądziku od 200,00 do 300,00 / w serii od 160,00 do 240,00
leczenie trądziku różowatego od 300,00 do 500,00 / w serii od 240,00 do 400,00

Face To Face divider

od 30,00 do 50,00 za sztukę
przy dużej ilości cena ustalana indywidualnie

Face To Face divider

Pamiątka z dawnych lat- tatuaż, czy niewłaściwie wykonane "podkreślenie naszej urody-" makijaż permanentnego. Czy takie pamiątki będą nam towarzyszyć już na zawsze? Z laserem Q-Switch możemy wykonać zabieg, dzięki, któremu zapomnisz o nich raz na zawsze. 

 

Zabieg wykonujemy przy użyciu

LASERA Q-SWITCH

Laser Q-Switch o podwójnej długości fali Nd:Yag 1064 nm i KTP 532 nm, nanosekundowy. Penetruje skóre na głębokości 2-3 mm tworząc efekt fali akustycznej. Mechanicznie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Face To Face divider
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Face to Face
ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Face to Face