Promocje i nowości

Face To Face divider

Laser Clear Lift Laserowy zabieg odmładzający - możliwy do wykonania o każdej porze roku

Jesli myślisz że sezon na zabiegi laserowe właśnie się skończył, to musisz wiedzieć że u nas trwa cały czas .Lato nie jest przeszkodą jeśli ma się taki sprzęt jak Harmony XL Pro Clear Lift .Laser działa na skórę właściwą mechanicznie a nie termicznie jak większość laserów.Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry, tworząc ogniska zapalne które inicjują proces gojenia a co za tym idzie następuje produkcja kolagenu ,skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
- Zabieg intensywny i skuteczny w przypadku trudnych do usunięcia niedoskonałości skóry
- Bezpieczny dla delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt
- Brak okresu rekonwalescencji
- Praktycznie bezbolesny; nie wymaga znieczulenia
- Bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry
- Możliwy do wykonania o każdej porze roku

 

Oczyszczanie wodorowe AQUApeelH2

Czym jest technologia AquaPeel H2? 

AquaPeel H2 to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnego RF stanowi optymalną kombinację, umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu.

Kriolipoliza MIRACOOL

Na czym polega kriolipoliza?

To zaawansowana technologia bezinwazyjnego usuwania tłuszczu poprzez jego zamrażanie w zakresie temperatur od 0 do -15 stopni Celcjusza. Zaraz po zamrożeniu komórki tłuszczowe zaczynają się rozpuszczać, a uwolniony przez nie tłuszcz jest metabolizowany przez wątrobę. Według badań klinicznych, które przeprowadzono za pomocą ultrasonografu i ultradźwięków, średnia redukcja tkanki tłuszczowej dzięki tego rodzaju zabiegom wynosi aż 22,4 %.

Na czym polega elektrostymulacja?

Podobnie jak systematyczne i regularne ćwiczenia, tak samo skurczanie i rozluźnianie mięśni może działać korzystnie i wyrabiać mięśnie. Częstotliwość pracy urządzenia Miracool regulowana jest na poziomie od 150 do 750 Hz. Poziom częstotliwości dopasowywany jest w zależności od budowy ciała oraz poziomu tkani tłuszczowej pacjenta. W przypadku osób normalnej budowie ciała wystarcza częstotliwość około 400 Hz. W przypadku osób o bardzo szczupłej sylwetce częstotliwość należy zwiększać, natomiast u osób otyłych częstotliwość należy znacznie obniżyć. Elektrostymulacja pozwala na szybkie pozbycie się uszkodzonych komórek, w wyniku przyspieszonego metabolizmu.Wskazania do zastosowania to przede wszystkim brzuch, boczki w tali i na biodrach, wylewające się fałdki tłuszczu, wałki tłuszczu na plecach, brzuchu, talii, ramionach i łydkach. Krótko mówiąc, urządzenie stosuje się we wszystkich partiach ciała, które mają tendencję do gromadzenia się nadmiaru tłuszczu oraz do bolesnego napięcia mięśni.

PROFHILO przełomowy zabieg medycyny estetycznej

Pełniejsze zatrzymanie procesów starzenia się skóry. Czym jest PROFHILO® ? Jest molekułą młodości- jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, przebudowy, przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. kompromis między mezoterapią a wypełnieniem. To innowacyjny zabieg, który odżywia komórki skóry i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy oraz innych okolic, które z wiekiem utraciły elastyczność

SONO QUEEN- królowa liftingu najnowocześniejsza technologia HIFU

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała  wykorzystujący sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Prezycyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw- skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczania tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalestencji. Seria zabiegów wynosi od 1 do 3 w odstępach 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem pacjent może cieszyć się po 3 miesiącach.

Face To Face divider
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Face to Face
ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Face to Face