Promocje i nowości

Face To Face divider

Zabiegi skojarzone na ciało Zabiegi na ciało

Zmagasz się ze wstydliwym problemem? Cellulit, rozstępy czy nadmiar tkanki tłuszczowej?. Powoduje to utratę Twojej pewności siebie .My Ci pomożemy!
1) Połączenie zabiegów (bezbolesnych) ultradźwięków z Body Gem sprawią że twoja tkanka tłuszczowa zacznie znikać. Wiązka ultradźwięków trafia w depozyt tłuszczu i natychmiast niszczy bezboleśnie błonę komórki tłuszczowej powodując jej rozpad. Body Gem to połączenie fali radiowej podczerwieni oraz próżni ,które w połączeniu wspomagają rozpad i wyeliminowanie depozytu tłuszczu.
2) Cellulit wodny i tłuszczowy to zmora większości kobiet , jednak bardzo łatwo można go odróżnić i zniwelować.Zabiegi drenujące Boa oraz bańką chińską na przemian z iniekcją karboksyterapii znacznie pomagają pozbyć się pomarańczowej skórki oraz zbędnej tkanki tłuszczowej. Drenaż limfatyczny Bańką chińską lub Boa polega na przepychaniu wody i tkanki tłuszczowej ,która usuwana jest z organizmu wraz z moczem.
3) Rozstępy ? Na to też mamy sposób ! Rozstępy dzielą się na te aktywne i bliznowate. Aktywny rozstęp najlepiej likwiduje duet: karboksyterapia na przemian z bańką lub Body Gem. Te dwa zabiegi stosowane zamiennie stymulują syntezę włókien kolagenowych , Elastynowych i retikulinowych przez co skóra staję się bardziej sprężysta, elastyczna jędrna i spójna.
Decydując się na zmiany Pamiętaj żeby pić dziennie ok .2 litry wody, zastosuj dietę niskotłuszczową lub niskowęglowodanową , by efekt był szybszy i znacznie lepszy oraz włącz w swój tryb życia bieżnie, rowerek lub inną aktywność fizyczną. Te czynniki sprawią że efekt będzie murowany .
4) Od każdego zabiegu dostajesz – 20% rabatu !!!

Laser Clear Lift Laserowy zabieg odmładzający - możliwy do wykonania o każdej porze roku

Jesli myślisz że sezon na zabiegi laserowe właśnie się skończył, to musisz wiedzieć że u nas trwa cały czas .Lato nie jest przeszkodą jeśli ma się taki sprzęt jak Harmony XL Pro Clear Lift .Laser działa na skórę właściwą mechanicznie a nie termicznie jak większość laserów.Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry, tworząc ogniska zapalne które inicjują proces gojenia a co za tym idzie następuje produkcja kolagenu ,skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
- Zabieg intensywny i skuteczny w przypadku trudnych do usunięcia niedoskonałości skóry
- Bezpieczny dla delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt
- Brak okresu rekonwalescencji
- Praktycznie bezbolesny; nie wymaga znieczulenia
- Bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry
- Możliwy do wykonania o każdej porze roku

 

THALGO iBeauty ZABIEG NA TWARZ

IBeauty umożliwia wykonanie wszystkich niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oczyszczających, nawilżających oraz odmładzających. Jest połączeniem peelingu kawitacyjnego, ultrasonoforezy oraz fali radiowej z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie kosmetyków Thalgo iBeauty(inspirowanych zabiegami medycyny estetycznej). Proponujemy zabiegi:
- oczyszczający iBeauty Skin Purity Reviver
- nawilżający iBeauty Hydration Corrector
- odmładzający iBeauty Youth Activator – z falą radiową
Zabiegi są bezpieczne i dają widoczne efekty.
Najlepsze efekty daje seria od 4 do 10 zabiegów.


TWARZ + SZYJA 250,00
TWARZ + SZYJA + DEKOLT 300,00

cena:
od 250,00 do 300,00

PROFHILO przełomowy zabieg medycyny estetycznej

Pełniejsze zatrzymanie procesów starzenia się skóry. Czym jest PROFHILO® ? Jest molekułą młodości- jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, przebudowy, przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. kompromis między mezoterapią a wypełnieniem. To innowacyjny zabieg, który odżywia komórki skóry i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy oraz innych okolic, które z wiekiem utraciły elastyczność

SONO QUEEN- królowa liftingu najnowocześniejsza technologia HIFU

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała  wykorzystujący sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Prezycyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw- skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczania tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalestencji. Seria zabiegów wynosi od 1 do 3 w odstępach 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem pacjent może cieszyć się po 3 miesiącach.

Face To Face divider
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Face to Face
ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Face to Face