Medycyna estetyczna

Pragniesz spłycić zmarszczki i przywrócić twarzy młody wygląd bez użycia skalpela? Znamy najlepsze rozwiązanie.
Zabieg preparatem Azzalure to niezwykle skuteczna, bezpieczna i co ważne, niechirurgiczna metoda walki ze zmarszczkami. Wstrzyknięty w odpowiedniej dawce, wywołuje porażenie mięśni mimicznych, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek w trakcie procesu starzenia się skóry.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla obu płci.

Efekty naszych zabiegów

Nasza kuracja skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy młodość oraz świeżość. Możemy zmodyfikować wysokość i kształt brwi, podnieść opadnięty koniuszek nosa, złagodzić efekt "zmarszczek palacza". Efekty zabiegu utrzymują się do 4-8 miesięcy, jednak ten okres może się różnić w indywidualnych przypadkach. Pierwsze efekty działania botoksu pojawiają się w okresie od 24 h do 3-7 dni od podania preparatu. Maksymalny efekt działania botoksu uzyskuje się w okresie do 14 dni od zabiegu.

ftof-112-of-131

Obszar zabiegu

Cena

1 okolica

500,00

2 okolice

850,00

3 okolice

1200,00

Face To Face divider

Wykorzystaj dobroczynne właściwości prądu, by wyciąć lub konturować tkanki i pozbyć się problemów.
Elektrochirurgia przynosi szczególne korzyści podczas zabiegów estetycznego konturowania tkanek. Często już niewielki zabieg może polepszyć wygląd pacjenta. Przy odpowiedniej staranności i wprawie można osiągnąć jak najlepsze rezultaty, zarówno terapeutyczne, jak i estetyczne.

W ramach elektrochirurgii wykonujemy zabiegi:
- zamykania drobnych naczyń krwionośnych na twarzy
- usuwania siwych włosów na twarzy
- usuwania niezłośliwych zmian skórnych o charakterze:
- brodawek wirusowych (tzw. kurzajek)
- brodawek łojotokowych
- włókniaków miękkich
- naczyniaków
- prosaków
- gruczolaków łojowych

Efekty naszych zabiegów

Zabieg elektrochirugii pozwala w precyzyjny sposób panować nad ilością usuwanej tkanki, co przekłada się na osiąganie jak najlepszych rezultatów. Dolegliwości w postaci zasinienia czy obrzęków tuż po zabiegu szybko ustępują.

USUNIĘCIE ZMIANY od 300,00

Face To Face divider

Chcesz, by Twoja twarz była taka jak dawniej? Z czasem skóra traci swoją jędrność i wiotczeje, dlatego modelowanie to idealne rozwiązanie.
Z upływem czasu skóra traci swój pełny, jędrny i młody wygląd. Jest to wynik naturalnego procesu starzenia się. Skóra wiotczeje i staje się cieńsza, co prowadzi do pojawiania się zmarszczek i bruzd. Preparat Sculptra to wyjątkowa substancja, której działanie polega na pobudzaniu tkanek twarzy pacjenta do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Preparat działa stopniowo, przywracając to, co zostało utracone.

 

Dla kogo?
Wskazany osobom, które borykają się z bruzdami w kącikach ust, głębokimi fałdami w okolicach nosa i ust oraz z zapadniętymi policzkami. Wolumetria doskonale radzi sobie również ze zmarszczkami na policzkach i podbródku.

Efekty naszych zabiegów:
Pełna korekcja wymaga zazwyczaj wykonania 2 lub 3 zabiegów, a rezultaty wyglądające bardzo naturalnie powinny być widoczne po około 6 tygodniach. Końcowe efekty mogą utrzymać się przez ponad 2 lata.

face-to-face-volumetria

Wolumetria twarzy

Od 1500,00

(cena ustalana indywidualnie podczas konsultacji)

Face To Face divider

Czym jest Nucleofill?

Preparat do stymulacji skóry zawierający polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Dla kogo?

Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

Rekomenduje się wykonywanie zabiegu pacjentom, którzy:
• chcą uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy
• chcą zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę
• są narażeni na stres oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, zła dieta)
• mają wiotką i odwodnioną skórę
• chcą przygotować skórę do zabiegów wypełniających, w celu
przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

Rekomendowana jest seria 3 zabiegów wykonywanych co 15 do 30 dni.

Nucleofill™ Soft Plus to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji skóry, zawierający wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego, stworzony z myślą o poprawie odżywienia bardzo delikatnej i cienkiej skóry w okolicy oczu. Zalecana seria 3 zabiegów co 2 tygodnie.
 •  Wiotkość skóry
 •  Drobne zmarszczki w tym tzw. kurze łapki
 •  Cienie pod oczami
 •  Obniżenie łuku brwiowego
Przeciwwskazania:
 • choroby nowotworowe
 • ciąża, karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • opryszczka i inne infekcje wirusowe
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry
 • stany zapalne skóry
 

Nucleofill Medium/Strong-1 ampułka-1 zabieg

1100,00

Nucleofill Soft Eyes - 1 zabieg

900,00

2 i 3 zabieg w serii ( -10% ) ; dotyczy zabiegów wykonanych w odstępach do 4 tygodni

Face To Face divider

Czym jest Sculptra?

Sculptra jest preparatem wykorzystywanym we współczesnej medycynie estetycznej. Jego skład bazuje na kwasie L-polimlekowym będącym związkiem chemicznym występującym fizjologicznie w organizmie. Kwas L-polimlekowy uważany jest za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.

Kwas L-polimekowy Sculptra, poprzez pobudzanie wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych, przyczynia się do pobudzania i uruchamiania procesów regeneracyjnych w skórze.

Zapewnia tkankom elastyczność i poprzez sieć włókien tworzy swego rodzaju rusztowanie dla tkanek. Dzięki temu zwiększa napięcie skóry, poprawia jej jędrność, a tym samym odmładza wygląd.

Dla kogo?

Zastosowanie preparatu Sculpra (kwas polimlekowy) wskazane jest tam, gdzie zaistnieje potrzeba zwiększenia objętości okolic skóry. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przeciwdziałać objawom starzenia się skóry. Może być stosowana w usuwaniu różnych postaci zmarszczek, takich jak bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, a także opadające kąciki ust.

U kogo nie należy wykonywać zabiegu Sculptra (kwas L-polimlekowy)? Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, również wykorzystanie preparatu Sculptra Poznań jest przeciwwskazane u pewnej grupy pacjentów. Nie należy go wykonywać u kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Ponadto zabieg Sculptra jest przeciwwskazany u osób z:
 •  czynnymi chorobami infekcyjnymi w zakresie skóry,
 • z chorobami autoimmunologicznymi – np. Choroba Hashimoto,
 • z tendencją do tworzenia bliznowców,
 • a także stosujących niektóre leki (np. leki przeciwzakrzepowe czy niesteroidowe leki przeciwzapalne)

1 zabieg 1600,00

W serii zabiegów 1200,00

Face To Face divider

Marzysz o większych ustach albo Twoje straciły jędrność, a kąciki opadają? Skoryguj je dzięki zbawiennemu kwasowi hialuronowemu.
Wraz z wiekiem pojawiają się zmiany wynikające z postępującego procesu starzenia ust. Odwodnienie jest przyczyną utraty jędrności i objętości, kąciki ust zaczynają opadać, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu. Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować, podając wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg ma na celu powiększenie ust, korektę zbyt wąskiej lub słabo wykształconej wargi dolnej lub górnej czy też słabo zarysowanego konturu ust.

face-to-face-emervel-lips

Cena zabiegu

Powiększenie ust

od 1000,00 do 1200,00

Face To Face divider

Przełomowy zabieg z medycyny estetycznej w dziedzinie odmłodzenia skóry- pełniejsze zatrzymanie procesów starzenia. Odkryj się na nowo!

Czym jest PROFHILO® ? Jest molekułą młodości- jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, przebudowy, przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. kompromis między mezoterapią a wypełnieniem. Zabieg wykorzystuje stabilizowane hybrydowe kompleksy kwasu hialuronowego, które zapewniają szybki i bezbolesnybioremodeling skóry z natychmiastowym efektem poprawy sprężystości skóry. Starzenie skóry twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części (strefa policzkowa i podpoliczkowa). Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa, nadmierne zwiotczenie skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości. 

 PROFHILO® innowacja roku 2015/2016 Profhilo nagrodzony przez AMEC w Paryżu złota statuetką jako najlepszy zabieg odmladzający/ wzmacniający skórę.

Dla kogo?

Zabieg dedykowany osobom obu płci chcącym poprawić wygląd swojej skóry. 

 

 

Efekty naszych zabiegów?

To innowacyjny zabieg, który odżywia komórki skóry i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy oraz innych okolic, które z wiekiem utraciły elastyczność. W strefie policzkowej i podpoliczkowej PROFHILO®przywrócił utracony kontur i jędrność skóry. Doskonała dyfuzja PROFHILO® wpłynęła dodatkowo na wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust. PROFHILO stabilizowane kompleksy hybrydowe odmładzając uruchamią produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

 

 

 

Obszar zabiegu

Cena zabiegu

Twarz

1500,00

Face To Face divider

Walczysz z drobnymi zmarszczkami, a Twoje policzki tracą jędrność? Wypełnij je kwasem hialuronowym, którego z wiekiem jest coraz mniej.

Najczęściej stosowane substancje do wypełniania zmarszczek to preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem skóry, odpowiadającym za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra staje się wysuszona i wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją jędrność i objętość.

Efekty naszych zabiegów

Preparaty zawierające kwas hialuronowy podane do skóry właściwej, skutecznie uzupełniają jego niedobór, doskonale nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy oraz pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Czas utrzymywania się wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego wynosi od 7 do 12 miesięcy. Okres ten może być krótszy lub dłuższy w zależności od wieku pacjentki, rodzaju skóry oraz prowadzonego trybu życia (palenie papierosów, ekspozycja na słońce, wizyty w solarium skracają czas działania preparatu).

Przeciwwskazania:

- ciąża, karmienie piersią,
- choroby o podłożu autoimmunologicznym,
- skłonność do powstawania blizn przerostowych,
- stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
- choroby nowotworowe

Powikłania:

- zaczerwienienie, obrzęk,
- ból w miejscu wstrzyknięcia materiału - objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
- świąd w przypadku skóry wrażliwej,
- nadwrażliwość w miejscu korekcji,
- sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni.

face-to-face-wypelnianie-zmarszczek

Obszar zabiegu

Cena zabiegu

Dolina łez

Od 800,00 do 1200,00

Bruzdy nosowo-wargowe

Od 900,00 do 1200,00

Powierzchniowe zmarszczki

Od 400,00 do 1000,00

Face To Face divider

SonoQueen to wielowymiarowe ujędrnianie i lifting twarzy i ciała. Prawdziwie królewski dotyk odmładzający, za­mknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. 

Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. 

Dla kogo?

Zabieg dedykowany jest szczególnie osobom zmagającym sie z takimi problemami jak:

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka
 • Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

 

Efekty naszych zabiegów

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach. SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwale­scencji ani też specjalnego przygotowania. Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejsco­we uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

Zabieg wykonujemy przy użyciu SONOQUEEN HIFU

Obszar zabiegu

Cena

Czoło

700,00

Powieki górne

550,00

Powieki dolne

550,00

Kurze łapki

550,00

Oczy (powieki górne+dolne+kurze łapki)

1200,00

Okolica ust (zmarszczki palacza)

1100,00

Podniesienie policzków

2100,00

Podbródek

950,00

Linia żuchwy

1650,00

Linia żuchwy+podbródek

2300,00

Linia żuchwy+policzki

3200,00

Linia żuchwy+policzki+podbródek

3400,00

Twarz

3200,00

Twarz+podbródek

3700,00

Twarz+okolica oczu

3700,00

Twarz+okolica oczu+podbródek

4200,00

Szyja

1400,00

Szyja+podbródek

2200,00

Dekolt

1700,00

Piersi

2700,00

Ramiona

2700,00

Boczki

2700,00

Brzuch

2900,00

Pośladki

2900,00

Uda część wewnętrzna lub zewnętrzna

4200,00

Uda tył lub przód

4200,00

Uda tył lub przód wraz z uda częścią zewnętrzną lub wewnętrzną

6200,00

Kolana

2000,00

Dłonie

1200,00

Face To Face divider

Skorzystaj z intensywnej regeneracji i przywróć skórze utracony blask.
Wyjątkowa i głęboka mezoterapia przeznaczona jest do intensywnej regeneracji skóry. Zawiera aktywny kompleks peptydowy, dla zmęczonej, wysuszonej i pozbawionej blasku skóry.

Dla kogo?
Przeznaczona dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia.

Efekty naszych zbiegów
Zabieg redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry. Ta sucha i zmęczona jest wyraźnie zrewitalizowana. Kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

Obszar zabiegu

Cena zabiegu

1 okolica

od 800,00

Twarz

od 1200,00

Twarz , szyja

1700,00

Face To Face divider

Dostarcz swojej skórze substancji odżywczych i zrewitalizuj ją. Sprawdzi się na udach, brzuchu, pośladkach czy twarzy!
Mezoterapia to zabieg polegający na iniekcji małych dawek substancji leczniczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Poprzez dostarczenie skórze substancji odżywczych w odpowiednie miejsca, takie jak skóra twarzy, szyi, dekoltu, pośladki, uda, brzuch czy owłosiona skóra głowy, można osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry, zapobiegać jej starzeniu oraz zahamować wypadanie włosów czy powstawanie cellulitu. Mezoterapia jest znacznie bardziej efektywna od drogich kosmetyków i w konsekwencji tańsza.

Dla kogo?
Mezoterapia to zabieg zalecany skórom wymagającym odżywienia, nawilżenia i pobudzenia.

Efekty naszych zabiegów
Poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;
- cellulit i rozstępy - bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 - 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;
- wypadanie włosów - w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów.
- spłycanie blizn potrądzikowych

Najczęściej stosowane preparaty:

Restylane VitalT - HYDROBALANS
Reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHAT. Pobudza produkcję nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry, przywraca skórze utraconą elastyczność, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry, rewitalizuje i ujędrnia skórę, co daje efekt liftingu

Light Eyes Ultra - zastrzyk energii dla zmęczonych oczu
Innowacyjny koktajl rewitalizujący, zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Niweluje cienie pod oczami i opuchliznę, spłyca zmarszczki, poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Conjonctyl
Innowacyjna metoda wypełnień nierówności skórnych, drobnych zmarszczek oraz blizn i rozstępów. Wykorzystywany w preparacie conjonctyl (organiczny krzem) aktywuje proces naprawy skóry od środka i poprawia jej strukturę. Celem uzyskania właściwego efektu należy poddać się trzem zabiegom przeprowadzanym w odstępach tygodniowych.

NCTF
Dostarcza witamin, aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych, minerałów niezbędnych do prawidłowej równowagi biologicznej skóry. Dzięki tak bogatej recepturze stymuluje różne procesy metaboliczne skóry, w tym odnowę skóry dojrzałej oraz regenerację tkanki po urazach.

Mesolift
Mieszanka składników odżywczych i intensywnie regenerujących (jak NCTF) wzbogacona o kwas hialuronowy - substancja o silnie nawilżającym i wypełniającym działaniu. Wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Stymuluje do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Zabieg szczególnie zalecany po okresie zimowym i letnim.

Obszar zabiegu

Cena zabiegu

Okolica oka

350,00

Twarz

650,00

Twarz , szyja

850,00

Twarz, szyja , dekolt

1000,00

Face To Face divider

Spróbuj czegoś co naprawdę działa! Terapia DR. CYJ Hair Filler dzięki odpowiedniemu składowi sprawia, że już po 2 miesiącach są widoczne SPEKTAKULARNE EFEKTY- zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania! 

Technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych działa do 14 dni po aplikacji. Zaleca się 4 zabiegi co 14 dni. Pełna terapia to trwalsze rezultaty. Czas terapii jest stosunkowo krótki, gdyż stosowany jest wysoko stężony preparat peptydowy. Dzięki temu już w tak krótkim czasie można zauważyć znaczną poprawę.

Dla kogo?

Wskazania do terapii:

 • Łysienie androgenowe
 • Cienkie i przerzedzone włosy
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie
 • Terapie łączone w nadmiernym wypadaniu włosów
 • Pielęgnacja skory głowy

 

Efekty naszych zabiegów

 • zahamowanie wypadania włosów
 • wzrost nowych włosów
 • odrost włosów i odnowa kolorytu

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 4 sesje co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

1 zabieg

650,00

Face To Face divider

Pajączki to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Zamknij rozszerzone naczynka krwionośne i pozbądź się natrętnej dolegliwości.
Problem tzw. pajączków na nogach dotyczy dużej grupy pacjentek i stanowi dość przykry problem kosmetyczny. Są to rozszerzenia drobnych, powierzchownych naczyń krwionośnych, które świadczą o utrudnionym odpływie krwi z układu żylnego. Skleroterapia pozwala na zamknięcie praktycznie każdego naczynia przy zachowaniu odpowiedniej techniki wykonania zabiegu. Ich systematyczne zamykanie, oddala powstanie ostatniego stadium choroby żylnej - owrzodzenia.

Dla kogo?
Metodą skleroterapii najczęściej usuwa się żylaki kończyn dolnych, teleangiektazje, weneluktazje i poszerzone żyły siatkowate, ale wskazaniem do jej zastosowania są też m.in. żylaki powrózka nasiennego i żylaki przełyku

Efekty naszych zabiegów
Proces zamykania trwa około 3-4 tygodni, następnie ma miejsce wchłanianie naczynia, co zależnie od średnicy może potrwać kilka tygodni do kilku miesięcy. Bolesność większych naczyń może utrzymywać się do 2 tygodni. Niewielki obrzęk kostki czy stopy jest normalny w czasie noszenia opatrunku uciskowego, mija po jego zdjęciu. Niewielka bolesność także jest zjawiskiem przejściowym.

Powikłania:
Przy prawidłowo wykonanym zabiegu powikłania są rzadkie, ale nie można ich wykluczyć całkowicie. Najczęstsze powikłania to:
- zaczerwienienia i siniaki
- obrzęk
- reakcje alergiczne na podany środek
- przebarwienia
- zapalenia żył

1 ampułka 300,00

Face To Face divider

Nadmierne pocenie sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Zapomnij o wstydliwych problemach w kontaktach z ludźmi!
Nadmierne pocenie jest niezmiernie kłopotliwe. Z tym problemem wiąże się poczucie wstydu, co prowadzi w efekcie do ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi, a bywa i tak, że uniemożliwia wykonywanie pewnych zawodów. Problemy związane z nadpotliwością nie kończą się na estetyce i trudnościach w organizacji codziennego życia.Ten problem może przeszkadzać w nawiązywaniu znajomości, przyjaźni oraz w karierze zawodowej. Botox jest obecnie najskuteczniejszą metodą przeciwdziałania nadpotliwości.

Efekty:
Blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez 6-12 miesięcy, po których powstają nowe zakończenia nerwowe zastępując te wcześniej zablokowane. To oznacza, że efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy.

face-to-face-nadpotliwosc

Obszar zabiegu

Cena zabiegu

Pachy

1600,00

Dłonie

1600,00

Face To Face divider

Chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale boisz się bólu i wykluczenia na jakiś czas z życia? Wypróbuj nieinwazyjną metodę!
Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę życia. Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych "fałdek" było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale inwazyjne, które wyłącza pacjenta z życia codziennego. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. To bezbolesny, bezpieczny i niechirurgiczny zabieg odsysania tłuszczu.

Zastosowanie:
- kończyny górne - w okolicy tricepsu
- fałdy na plecach (poniżej żeber)
- brzuch
- biodra
- "bryczesy"
- okolica podpośladkowa
- wewnętrzna strona ud
- wewnętrzna strona kolan
- podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy
- pseudoginekomastia męska
- tłuszczaki
- bawoli karczek (po terapii antyretrowirusowej)

aqualyx1

1 ampułka

450,00 za ampułkę

od 2 ampułek

400,00 za ampułkę

Face To Face divider