O nas

Wymarz sobie chwilę

Wyobraź sobie, że istnieje takie miejsce, w którym czas stoi w miejscu. Gdzie nie ma żadnych zewnętrznych bodźców, które mogłyby zakłócić Twój spokój. Miejsce, gdzie każda chwila trwa wiecznie, a zmartwienia i negatywne emocje nie istnieją. Przestrzeń, w której życie zwalnia swój bieg, a każdy kolejny oddech jest spokojniejszy. Zadbaliśmy w Instytucie o każdy detal, byś mogła się wyciszyć i skupić na zabiegu.

A teraz ją spełnij

Zapomnij o codziennych troskach i pozwól, aby świat skoncentrował się wokół Ciebie. Spróbuj podarować swojej skórze od czasu do czasu trochę luksusu. Wyciągnij się wygodnie i zrelaksuj. Oddaj się w nasze ręce, a my pokażemy Ci naszą receptę na szczęście i pomożemy osiągnąć zamierzone cele. Face to Face to przestronne, ale niezwykle wygodne miejsce, które dzięki swojej przemyślanej architekturze spowoduje, że wypoczniesz jak na wakacjach.

Łączy nas pasja

Tworzymy zespół zaangażowanych i doświadczonych specjalistek z pasją i wykształceniem. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, a liczne kwalifikacje pozwalają nam na wykonywanie szerokiej gamy zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Już od 18 lat niezmiennie realizujemy swoją misję. Tworzymy 11-osobowy zespół silnych, kobiecych osobowości, które kochają to, co robią.

Face To Face divider

Naszespecjalistki

Małgorzata Szwed właścicielka

Czym się zajmuję w swojej pracy?
Pracuję od 9 do 21, czuwam nad zespołem, dbam o odpowiednią atmosferę i organizuję pracę dziewczyn. Poza zajęciami organizacyjnymi zajmuję się głównie wykonywaniem zabiegów laserowych.

Jak myślę o swojej pracy?
Instytut to moje marzenie, pasja. Wkładam w nią 100% zaangażowania, entuzjazmu, wiedzy i doświadczenia.

Dlaczego to robię?
Pragnę, by moje klientki, oprócz świetnego wyglądu, czuły się ze sobą po prostu dobrze. Atrakcyjny wygląd to tylko połowa sukcesu, piękno to uśmiech na twarzy, magiczny błysk w oku i ta niesamowita energia, którą emanują. 

Co sprawia mi największą satysfakcję?

Dbam o dobre samopoczucie moich klientek. Cieszę się, gdy zadowolone i szczęśliwe do mnie wracają. To motywacja, która napędza mnie do działania i ciągłego rozwoju.

Ewa Szwed lekarz medycyny estetycznej

Czym się zajmuję w Instytucie?
Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jak myślę o swojej pracy?
Cieszy mnie to, że medycyna estetyczna szybko się rozwija i potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Jest w tym trochę magii, że możemy opóźniać procesy starzenia i dłużej cieszyć się pięknym i młodym wyglądem.

Dlaczego to robię?
Uwielbiam tę świadomość, że niwelując małe niedoskonałości, dodaję kobietom pewności siebie.

Co sprawia mi największą satysfakcję?
Powracający i zadowolony z efektu mojej pracy klient.

Edyta Klus kosmetyczka

Czym się zajmuję w Instytucie?
Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała.

Jak myślę o swojej pracy?
Jestem miłośniczką piękna i urody. Od lat interesuję się wszystkim, co związane z tradycyjną i nowoczesną kosmetyką. Śledzę wszystkie nowinki, które regularnie wprowadzamy do naszego salonu. W swojej pracy stawiam na rozwój i samodoskonalenie się, bardzo zależy mi na podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Dlaczego to robię?
Jestem bardzo otwartą osobą i cieszę się, gdy moje klientki czują się przy mnie swobodnie. Cenię sobie kontakt interpersonalny, który pozwala zgłębić się w przyczynę problemu.

Co sprawia mi największą satysfakcję?
Świadomość, że to, co robię, jest doceniane.

Jolanta Karwańska kosmetyczka

Czym się zajmuję w Instytucie?

Wykonuję zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała oraz manicure i pedicure.

 Jak myślę o swojej pracy?
W myśl mojego motta życiowego – robię to, co kocham!

Dlaczego to robię?
Zawód kosmetyczki jest moją pasją. Cieszę się, że mogę robić to, w czym się spełniam.

Co sprawia mi największą satysfakcję?
Uśmiech na twarzy zadowolonej klientki – to dla mnie najcenniejsza zapłata i niesamowita satysfakcja.

Agnieszka Łączyńska kosmetyczka

Czym zajmuję się w Instytucie?
Wykonuję manicure i pedicure

Jak myślę o swojej pracy?
Daje mi niesamowitą przyjemność i satysfakcję. Każdego traktuję jak indywidualne wyzwanie. Pragnę, by każda moja usługa była dostosowana do potrzeb klienta - są dla mnie priorytetem.

Dlaczego to robię?
Praca to moja pasja! Dzień bez pilnika jest dniem straconym.

Co sprawia mi największą satysfakcję?
Dokładność i profesjonalizm to cechy, które szczególnie sobie cenię. Dbam o klientów tak, jak sama chciałabym być traktowana. Największą satysfakcją jest zadowolony i powracający klient.

wypełniacz

Angelika Karwańska recepcjonistka

Czym zajmuję się w Instytucie?

W  Instytucie zajmuje się szeroko pojętą obsługą klienta, m.in umawianie wizyt, opieka nad klientem podczas wizyty to moje zadania. Zawsze chętnie doradzę i pomogę w zakresie zabiegów, kosmetyków i innych pochodnych tematów. Zależy mi na tym, żeby każdy czuł się u nas dobrze, komfortowo, a nawet wyjątkowo.

Jak myślę o swojej pracy?
Każdy dzień w Face to Face jest inny. Praca jest różnorodna i to motywuje mnie do rozwoju. Pozytywnym nastawieniem staram się zarażać każdą napotkaną osobę i dzięki temu odczuwam dobrą energię zarówno od klientów, jak i od koleżanek i kolegów z pracy.

Dlaczego to robię?
Uwielbiam kontakt z ludźmi. Praca z nimi jest dla mnie wyzwaniem i motywacją do ciągłej pracy nad sobą i do pozytywnego spojrzenia na świat.

Co sprawia mi największą satysfakcję?
Najbardziej lubię obserwować zadowolonych klientów, którzy wychodzą z zabiegów i szerokim uśmiechem, czując się wyjątkowo. Ogromną motywację jest dla mnie moment, kiedy dziele się swoją wiedzą i okazuje się ona przydatna i wykorzystywana przez naszych klientów.