Pakiety specjalne

Zabiegi

Szybka regeneracja, nagroda po ciężkim dniu, piękny początek weekendu- hydro-Spa. Pakiet rozpoczyna hydromasaż, następny jest peeling z masażem relaksacyjnym.

290,00

Face To Face divider

Ceremonia, która zadba o piękno ciała i spokój duszy. Pakiet obejmuje peeling i masaż relaksacyjny, maskę, dodatkowo kapsuła SPA.

250,00/300,00

bez kapsuły / z kapsułą

Face To Face divider

Pakiet obejmuje hydromasaż, peeling całego ciała oraz masaż relaksacyjny. Następnie na całe ciało nakładana jest maska. Ostatnim etapem zabiegu jest kapsuła SPA z sauną i masażem stymulującym.

390,00

Face To Face divider

Połączenie pielęgnacji zabiegowej twarzy oraz relaksu dla całego ciała. Pakiet obejmuje zabieg na twarz oraz peeling z masażem relaksacyjnym.

460,00

Face To Face divider

Dodatkowe pokłady energii podczas wyjątkowego popołudnia urody. Pakiet składa się z hydromasażu, peelingu z masażem relaksacyjnym, zabiegu na twarz oraz szyję i manicure z pielęgnacją dłoni.

 

600,00

Face To Face divider
Dbałość o urodę i regeneracja siły. W tym pakiecie zadbamy o każdy centymetr Twojego ciała. Pakiet obejmuje hydromasaż, masaż z peelingiem, zabieg na twarz, szyję i dekolt, stylizacja brwi, pielęgnacja dłoni z manicure oraz pedicure.

870,00

Face To Face divider

Podarunek piękności

Znamy receptę na trafiony prezent. W Instytucie dostępne są vouchery prezentowe, które możemy dowolnie wypisać: imiennie, na konkretny zabieg, czy też kwotowo z ukrytą ceną. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego i mogą dobrać odpowiednie zabiegi.  "Podarunek piękności" tak właśnie nazywa się wspomniany voucher prezentowy jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Termin ważności to trzy miesiące. Spraw swoim bliskim radość, przekonaj się, że taki prezent naprawdę ich ucieszy.

Face To Face divider

Dla dwojga

Warto zatrzymać na chwilę czas. Relaksujący hydromasaż we dwoje oraz masaż całego ciała z maseczką na dłonie pozwala na pełen relaks z najbliższą osobą.

460,00

Face To Face divider
Godzinny seans dla pary. Mają Państwo pomieszczenie z sauną i jacuzzi do własnej dyspozycji. Bez skrępowania możecie korzystać z uzdrawiających właściwości sauny i wymasować spięte ciało za pomocą hydromasażu. Jak to mówią w zdrowym ciele - zdrowy duch.

190,0

Face To Face divider
Face To Face divider