Pakiety specjalne

Zabiegi

Szybka regeneracja, nagroda po ciężkim dniu, piękny początek weekendu- hydro-Spa. Pakiet rozpoczyna hydromasaż, następny jest peeling z masażem relaksacyjnym.

250,00

Face To Face divider

Ceremonia, która zadba o piękno ciała i spokój duszy. Pakiet obejmuje peeling i masaż relaksacyjny, maskę, dodatkowo kapsuła SPA.

250,00/300,00

bez kapsuły / z kapsułą

Face To Face divider

Pakiet obejmuje hydromasaż, peeling całego ciała oraz masaż relaksacyjny. Następnie na całe ciało nakładana jest maska. Ostatnim etapem zabiegu jest kapsuła SPA z sauną i masażem stymulującym.

350,00

Face To Face divider

Połączenie pielęgnacji zabiegowej twarzy oraz relaksu dla całego ciała. Pakiet obejmuje zabieg na twarz oraz peeling z masażem relaksacyjnym.

400,00

Face To Face divider

Dodatkowe pokłady energii podczas wyjątkowego popołudnia urody. Pakiet składa się z hydromasażu, peelingu z masażem relaksacyjnym, zabiegu na twarz oraz szyję i manicure z pielęgnacją dłoni lub pedicure.

 

580,00

Face To Face divider

Dbałość o urodę i regeneracja siły. W tym pakiecie zadbamy o każdy centymetr Twojego ciała. Pakiet obejmuje hydromasaż, masaż z peelingiem, zabieg na twarz, szyję i dekolt, stylizacja brwi, pielęgnacja dłoni z manicure oraz pedicure.

780,00

Face To Face divider

Podarunek piękności

Znamy receptę na trafiony prezent. W Instytucie dostępne są vouchery prezentowe, które możemy dowolnie wypisać: imiennie, na konkretny zabieg, czy też kwotowo z ukrytą ceną. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego i mogą dobrać odpowiednie zabiegi.  "Podarunek piękności" tak właśnie nazywa się wspomniany voucher prezentowy jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Termin ważności to trzy miesiące. Spraw swoim bliskim radość, przekonaj się, że taki prezent naprawdę ich ucieszy.

Face To Face divider

Przed ślubem

Perfekcyjne przygotowanie do najważniejszego dnia w życiu to nie tylko doskonała pielęgnacja, ale i relaks. Pakiet obejmuje hydromasaż, peeling z masażem relaksacyjnym, indywidualnie dobrany zabieg na twarz, stylizację brwi, manicure i pedicure.

700,00

Face To Face divider

- masaż relaksacyjny ciała
- zabieg oczyszczająco-nawilżający twarzy
- pielęgnacja dłoni i stóp

400,00

Face To Face divider

Warto zatrzymać na chwilę czas. Relaksujący hydromasaż we dwoje oraz masaż całego ciała z maseczką na dłonie pozwala na pełen relaks z najbliższą osobą.

390,00

Face To Face divider
Face To Face divider