Pakiety specjalne

Zabiegi

Szybka regeneracja, nagroda po ciężkim dniu, piękny początek weekendu- hydro-Spa. Pakiet rozpoczyna hydromasaż, następny jest peeling z masażem relaksacyjnym.

330,00

Face To Face divider

Ceremonia, która zadba o piękno ciała i spokój duszy. Pakiet obejmuje peeling i masaż relaksacyjny, maskę, dodatkowo kapsuła SPA.

bez kapsuły / z kapsułą 300,00 / 350,00

Face To Face divider

Pakiet obejmuje hydromasaż, peeling całego ciała oraz masaż relaksacyjny. Następnie na całe ciało nakładana jest maska. Ostatnim etapem zabiegu jest kapsuła SPA z sauną i masażem stymulującym.

390,00

Face To Face divider

Połączenie pielęgnacji zabiegowej twarzy oraz relaksu dla całego ciała. Pakiet obejmuje zabieg na twarz oraz peeling z masażem relaksacyjnym.

495,00

Face To Face divider

Dodatkowe pokłady energii podczas wyjątkowego popołudnia urody. Pakiet składa się z , zabiegu na twarz oraz szyję , maseczki na dłonie , hennę brwi lub regulację ,  peelingu całego ciała , masażu w kapsule SPA  lub sauny w kapsule SPA .

 

600,00

Face To Face divider

Dbałość o urodę i regeneracja siły. W tym pakiecie zadbamy o każdy centymetr Twojego ciała. Pakiet obejmuje zabieg na twarz , zabieg na szyję i dekolt , zabieg pod oczy , hennę brwi lub regulację brwi , maseczkę na dłonie , peeling ciała , masaż ciała , kapsułę SPA z drenażem lub sauną w kapsule .

870,00

Face To Face divider

Podarunek piękności

Znamy receptę na trafiony prezent. W Instytucie dostępne są vouchery prezentowe, które możemy dowolnie wypisać: imiennie, na konkretny zabieg, czy też kwotowo z ukrytą ceną. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego i mogą dobrać odpowiednie zabiegi.  "Podarunek piękności" tak właśnie nazywa się wspomniany voucher prezentowy jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Termin ważności to trzy miesiące. Spraw swoim bliskim radość, przekonaj się, że taki prezent naprawdę ich ucieszy.

Face To Face divider

Dla dwojga

Warto zatrzymać na chwilę czas. Relaksujący hydromasaż we dwoje oraz masaż całego ciała z maseczką na dłonie pozwala na pełen relaks z najbliższą osobą.

495,00

Face To Face divider
Łącząc błogie odprężenie z towarzystwem bliskiej osoby , mamy idealny przepis na udany dzień we dwoje. Pakiet dedykowany jest dla par,które potrzebują relaksu,chwili dla siebie i odprężenia. Pakiet zawiera : Kąpiel w wannie z hydromasażem, relaksujący masaż ciała , indywidualnie dobrany zabieg na twarz.

860,00

Face To Face divider
Doskonały prezent na wyjątkową okazję , dla wyjątkowych osób. Celebruj chwilę z bliską osobą i podaruj emocje, które zostaną z wami na długo. Pakiet zawiera : Kąpiel w wannie z hydromasażem, relaksujący masaż ciała oraz peeling ciała , spersonalizowany zabieg na twarz i szyję , maseczkę na dłonie .

980,00

Face To Face divider
Godzinny seans dla pary. Mają Państwo pomieszczenie z sauną i jacuzzi do własnej dyspozycji. Bez skrępowania możecie korzystać z uzdrawiających właściwości sauny i wymasować spięte ciało za pomocą hydromasażu. Jak to mówią w zdrowym ciele - zdrowy duch.

190,0

Face To Face divider
Face To Face divider