Promocje i nowości

Face To Face divider

SONO QUEEN- królowa liftingu najnowocześniejsza technologia HIFU

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała  wykorzystujący sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Prezycyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw- skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczania tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalestencji. Seria zabiegów wynosi od 1 do 3 w odstępach 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem pacjent może cieszyć się po 3 miesiącach.

KWASY - TOP 3

Dziś o peelingach stosowanych profesjonalnie.

Charakteryzują się wyższym stężeniem i dzięki temu silniejszym efektem.

Nasze TOP 3 tej jesieni:

->TCA – kwas trójchlorooctowy

Dla skór z łojotokowym zapaleniem skóry, w leczeniu skóry trądzikowej, w zaburzeniach rogowacenia skóry, gdy są widocznie rozszerzone pory.

Po upływie 3-5 dni powierzchnia skóry delikatnie brązowieje i zaczyna się złuszczać. Proces złuszczania trwa około 7 dni. Nie należy ingerować w proces złuszczania ani go przyspieszać. Po upływie około tygodnia skóra pozostaje całkowicie zregenerowana.

->Retinol, czyli pochodna witaminy A to doskonały sprzymierzeniec w leczeniu przebarwień.

Udowodniono, że retinol wykazuje działanie wygładzające, uelastyczniające, a także redukujące niewielkie zmarszczki i przebarwienia. To działanie wynika ze zdolności pobudzenia aktywności i jednoczesnego zwiększenia liczby fibroblastów. Dodatkowo retinol wspomaga produkcję włókien kolagenowych, co przekłada się na zwiększenie gęstości skóry.

->Kwas ferulowy ma silne właściwości depigmentacyjne, tym samym zapobiega przebarwieniom słonecznym czy też starzeniu się skóry. Szczególnie polecany jest w przypadku osób, których skóra straciła jędrność. Doskonale stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, działa nawilżająco.

Idealny również w lecie, ponieważ działa fotoprotekcyjnie.

Jak często powtarzamy zabieg?

Co 4 tygodnie, warto wykonać serię 3-5 zabiegów

Po zabiegu?

Oczywiście ważna jest pielęgnacja i odpowiednie nawilżanie skóry!!!

Laser Clear Lift Laserowy zabieg odmładzający - możliwy do wykonania o każdej porze roku

Jesli myślisz że sezon na zabiegi laserowe właśnie się skończył, to musisz wiedzieć że u nas trwa cały czas .Lato nie jest przeszkodą jeśli ma się taki sprzęt jak Harmony XL Pro Clear Lift .Laser działa na skórę właściwą mechanicznie a nie termicznie jak większość laserów.Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry, tworząc ogniska zapalne które inicjują proces gojenia a co za tym idzie następuje produkcja kolagenu ,skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
- Zabieg intensywny i skuteczny w przypadku trudnych do usunięcia niedoskonałości skóry
- Bezpieczny dla delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt
- Brak okresu rekonwalescencji
- Praktycznie bezbolesny; nie wymaga znieczulenia
- Bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry
- Możliwy do wykonania o każdej porze roku

 

Face To Face divider