Promocje i nowości

Face To Face divider

SONO QUEEN- królowa liftingu najnowocześniejsza technologia HIFU

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała  wykorzystujący sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Prezycyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw- skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS). Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczania tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalestencji. Seria zabiegów wynosi od 1 do 3 w odstępach 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem pacjent może cieszyć się po 3 miesiącach.

Laser Clear Lift Laserowy zabieg odmładzający - możliwy do wykonania o każdej porze roku

Jesli myślisz że sezon na zabiegi laserowe właśnie się skończył, to musisz wiedzieć że u nas trwa cały czas .Lato nie jest przeszkodą jeśli ma się taki sprzęt jak Harmony XL Pro Clear Lift .Laser działa na skórę właściwą mechanicznie a nie termicznie jak większość laserów.Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry, tworząc ogniska zapalne które inicjują proces gojenia a co za tym idzie następuje produkcja kolagenu ,skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
- Zabieg intensywny i skuteczny w przypadku trudnych do usunięcia niedoskonałości skóry
- Bezpieczny dla delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt
- Brak okresu rekonwalescencji
- Praktycznie bezbolesny; nie wymaga znieczulenia
- Bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry
- Możliwy do wykonania o każdej porze roku

 

Jak starzeje się szyja?

Na pewno szybciej. Skóra na szyi ma mniej włókien kolagenowych, mniej tkanki tłuszczowej, jest bardziej delikatna i cienka, inaczej niż na twarzy.

Mamy już nawyk dbania o twarz, często przyglądamy się sobie w lustrze i zwyczajnie zapominamy o szyi, która wymaga specjalnego traktowania.

Poza tym, że o szyi zwyczajnie zapominamy, to dodatkowo wystawiamy ją na promieniowanie UVA i UVB, nie stosując kremów z filtrem oraz często perfumujemy tą okolicę co może skutkować przebarwieniem w późniejszym wieku.

Szyja staje się obiektem zainteresowania u Pacjentek w wieku 40-50 lat, gdy robi się wiotka, cienka, z poziomymi zmarszczkami (tzw. naszyjnik Wenus), często też jest zaczerwieniona, pełna przebarwień.

Ze względu na różnice anatomiczne i odmienny proces starzenia dedykujemy jej inne zabiegi.

Moim ulubionym zabiegiem na wiotkość szyi jest zdecydowanie radiofrekwencja mikroigłowa. Dzięki tej metodzie w ciągu 2-4 zabiegów jesteśmy w stanie znacznie poprawić jakość skóry. Dostosowując parametry urządzenia można stosować ten zabieg już u Pacjentek 35+. W dniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta.

Dla skór dojrzałych 45+ idealną metodą będzie laser frakcyjny ablacyjny. Mocniejszy niż radiofrekwencja, ale dzięki temu skuteczniejszy. Pobudzi do regeneracji, napnie i odświeży skórę. Czas gojenia to 2-4 dni. Na przebarwienia i rumień - jedyny i niezastąpiony IPL.

Stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa to dobre rozwiązanie w każdym wieku. Jako forma zapobiegania oraz leczenia. Pamiętajmy, że efektem ubocznym mogą być siniaki w miejscach wkłucia, więc nie planujmy tego zabiegu przed ważną uroczystością.

Zabiegi pielęgnacyjne stosowane zwykle na twarz, warto poszerzyć o obszar szyi i dekoltu, peeling kawitacyjny czy peelingi chemiczne mają zbawienny wpływ na stan skóry, jej nawilżenie i jędrność.

Zabiegi te wymagają serii. W zależności od wieku, stanu skóry i jej problemów. U młodszych osób jeden zabieg wystarczy. Ale po 40 roku wiadomo już, że jeden zabieg to za mało. Wtedy trzeba się nastawić na 3-5 zabiegów.

Podsumowując, zdecydowanie lepiej zapobiegać i dbać niż leczyć.

2 w cenie 1 Dwa zabiegi w cenie jednego. Dlaczego?

Wiemy, że żeby w kosmetologii, laseroterapii działać precyzyjnie skóra musi być odpowiednio przygotowania. Dlatego stworzyłyśmy akcję 2 zabiegi w cenie jednego. Tak by przed podstawowym zabiegiem wybranym wspólnie z naszymi kosmetologami odpowiednio oczyścić skórę. Zabiegi muszą być wykonane w tym samym dniu. Zabieg główny jest płatny 100%, a zabieg przygotowawczy jest wykonywany w cenie 1 zł.

Thalgo Spiruline Boost -10% pielęgnacja domowa, thalgo iBeauty gratis do zabiegu

Zawsze stawiamy na kompleksowość, dlatego:

  • Przy każdym z zabiegów w serii zabiegów Thalgo Spiruline Boost zabieg Thalgo iBeauty w PREZENCIE.
  • Możesz zyskać rabat 10% na zakup kosmetyków marki Thalgo Spiruline Boost- oferta obowiązuje przy wykonaniu zabiegu Thalgo Spiruline Boost
Face To Face divider